Vīriešu Elites grupā uzvaru izcīna skolas gados Jaunsardzes rūdījumu guvušais Azimuts OK-Sm BJSS sportists Ilgvars Caune

05.08.2021
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
JC sabiedrisko attiecību speciāliste

Noslēgušies lielākie Baltijas orientēšanās svētki "Kāpa 2021" ar vairāk nekā 1100 dalībnieku startiem trīs dienu garumā Ludzas apkārtnē.

Protams, ka lielākā uzmanība ņo komentētāja un mēdiju puses tika pievērsta Elites sportistiem. Varam lepoties ar skolas gados Jaunsardzē rūdījumu guvušā Azimuts OK-Sm BJSS sportista Ilgvara Caunes uzvaru M21E grupā. Tas viņam izdevās izcīnot uzvaras pirmajā un trešajā dienā. Savukārt sacensību otrajā dienā , kas bija arī WRE posms Ilgvars piekāpās Valteram Reneslācim.

          Sacensībās  piedalījās kupls skaits jaunsargu. Katru dienu tika apbalvoti dienu uzvarētāji. No mūsējiem šo godu tikt izsauktam visiem priekšā nopelnīja  Austris Kalniņš izcīnot uzvaru sacensību otrajā  dienā.


            Sacensību kopvērtējumā no Jaunsardzes pārstāvjiem 1. vietu izcīnīja  M18 grupā  Austris Kalniņš, 2. vietu grupā W14** Gabriela Grase, 3.vietu W20 grupā  Zanda Stabiņa un M16** grupā Nauris Brikmanis, kā arī instruktore  Lita Meistare grupā W21O**

Labāko divpadsmitniekā savās grupās ierindojās 5. vietā grupā W12* Samanta Zeibarte, 6. vietā  W14** Elīna Bačka  ,7. vietā W14L Marta Kalniņa, 10. vietā M12* Deivids Solovjovs ,  11. vietā grupā W-18 Anete Anna Strazdiņa, grupā Open-100 instruktors Mārtiņš Latvers  un grupā W16** Jūlija Kaminska, 12. vietā M10 Gustavs Solovjovs un W14L Kitija Abula.

Jaunsardzes pārstāvji lieliski tika galā arī ar sacensību tiesnešu pienākumu izpildi Taku orientēšanās sacensībās.  Brīvajā laikā bija iespējams peldēties un piedalīties Kāpas sprinta sacensībās Ludzas pilsētā.

Sprinta sacensībās labāk veicās   Austrim Kalniņam M18 grupā un Kitijai Abulai W14 grupā izcīnot ceturtās vietas.

 Paldies Kitijas Abulas tētim Kasparam un instruktoriem Litai, Samantai un Mārtiņam  par garšīgajām ēdienreizēm. Ēst gatavošanā aktīvi iesaistījās arī paši jaunsargi.


Informāciju sagatavoja:

 Azimuts OK treneris M.Stabiņš tel 29170685.