9Jaunsardzes centrs
10Direktors
Aivis Mirbahs
764Juridiskā nodaļa
677Finanšu un grāmatvedības nodaļa
Ritvars Grīviņš
Ilona Lielgalve
Gita Klinģerīte
Jana Lāce-Mālmane
Baiba Laviceviča
Alisa Bališeva (Ilgstošā prombūtnē)
11Plānošanas un izglītības departaments
12Valsts aizsardzības mācības nodaļa
Jānis Dambergs
Ēriks Kārkliņš
Linda Sīpola
Daiga Dzintara
Tomass Atte
Inga Freidenfelde
765Jaunsardzes nodaļa
Judīte Suharevska
Dainis Gudermanis
Mārīte Rozenštoka
Solvita Mačāne
Elīna Ēdole
766Administratīvais un nodrošinājuma departaments
Juris Juškāns
13Administratīvā nodaļa
Andris Alksnis
Ella Larionova
Ināra Apsalone
Zane Nikāze
Baiba Juršāne
14Nodrošinājuma nodaļa
Ervīns Aizpurietis
Sandis Vītols
Uldis Šulcs
Egijs Rassa
Beatrise Berkolte
21. novada pārvalde (KURZEME)
127Vadības grupa
Artis Guzlēns
Māris Kripševics
Henrijs Liepājnieks
Imandra Švēde-Grīnberga
Arta Strazdiņa
Dāvis Brizga
Paula Biliņeca
571Komplektē jaunsargu grupas
Sigita Meļķe
Aigars Černavskis
Dāvis Piuss
Evita Andreika
347AM VAMOIC valdijumā esošajā objektā
Edgars Tamsons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Talsi | Kalna iela 6 (VAMOIC), Talsi | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
3.5. | Talsi | Kalna iela 6 (VAMOIC), Talsi | Pirmdiena | 16:00 | 17:30 |
3.6. | Talsi | Kalna iela 6 (VAMOIC), Talsi | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
Zane Tamsone
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Talsi | Kalna iela 6 (VAMOIC), Talsi | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | Talsi | Kalna iela 6 (VAMOIC), Talsi | Otrdiena | 16:30 | 18:00 |
3.5. | Talsi | Kalna iela 6 (VAMOIC), Talsi | Pirmdiena | 17:30 | 19:00 |
1.2. Jaunā | Talsi | Kalna iela 6 (VAMOIC), Talsi | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
861Aizputes pagasta pamatskola
Anna Tetere
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Aizputes pagasta pamatskola | "Skola", Rokasbirze, Aizputes pagasts, Dienvidkurzemes novads | Piektdiena | 14:30 | 16:00 |
2.4. | Nīcas vidusskola | Skolas iela 14, Nīca, Dienvidkurzemes novads | Pirmdiena | 17:00 | 18:30 |
2.4. | Nīcas vidusskola | Skolas iela 14, Nīca, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
25Aizputes vidusskola
Kristaps Kalniņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Aizputes vidusskola | Ziedu iela 7, Aizpute, Dienvidkurzemes novads | Trešdiena | 15:00 | 16:45 |
2.4. | Aizputes vidusskola | Ziedu iela 7, Aizpute, Dienvidkurzemes novads | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
1.2. | Māteru Jura Kazdangas pamatskola | Ķiršu gatve, Kazdanga, Kazdangas pagasts, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:45 |
26Alsungas pamatskola
Ronalds Veiss
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Alsungas pamatskola | Skolas iela 11, Alsunga, Alsungas pagasts, Kuldīgas novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Pāvilostas pamatskola | Dzintaru iela 52, Pāvilosta, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Ēdoles pamatskola | "Skola", Ēdole, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
912Cieceres pamatskola
Linda Akerfelde
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Cieceres pamatskola | Kalnsētas iela 13, Saldus, Saldus novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Stiķu pamatskola | Zvārdes pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Gaiķu pamatskola | Gaiķi, Gaiķu pagasts, Saldus novads | Pirmdiena | 15:00 | 17:00 |
33Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskola
Iveta Razma-Lībeka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskola | Liepu aleja 4, Kalētu pagasts, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Liepājas Centra sākumskola | Toma iela 14, Liepāja | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | Draudzīgā Aicinājuma vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Ceturtdiena | 17:00 | 18:30 |
Dominiks Laukmanis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Draudzīgā aicinājuma Liepājas vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Pirmdiena | 0:00 | 0:00 |
2.1. jaunā | Draudzīgā aicinājuma Liepājas vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Otrdiena | 0:00 | 0:00 |
2.4. | Draudzīgā aicinājuma Liepājas vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Trešdiena | 0:00 | 0:00 |
Inese Dižgalve
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Liepājas Centra sākumskola | Toma iela 14, Liepāja | 15:00 | 16:45 | |
2.4. | Draudzīgā aicinājuma vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Ceturtdiena | 15:30 | 17:15 |
1.1. Jaunā | KOMPLEKTĒ | Liepāja | 0:00 | 16:00 | 17:45 |
860Druvas vidusskola
Agnese Dimza
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Druvas vidusskola | Skolas iela 2, Druva, Saldus novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Druvas vidusskola | Skolas iela 2, Druva, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. Jaunā | Saldus Bērnu un jaunatnes centrs | Lielā iela 3b, Saldus | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
864Dundagas vidusskola
Kaspars Kristapsons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Talsu 2.vidusskola | K.Mīlenbaha 32, Talsi, Talsu novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. Jaunā | Dundagas vidusskola | Talsu iela 18, Dundaga, Talsu novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
1.2. Jaunā | Talsu pamatskola | Gaismas 1, Talsi, Talsu novads | Otrdiena | 16:30 | 18:00 |
353Ēdoles pamatskola
Ronalds Veiss
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Alsungas pamatskola | Skolas iela 11, Alsunga, Alsungas pagasts, Kuldīgas novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Pāvilostas pamatskola | Dzintaru iela 52, Pāvilosta, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Ēdoles pamatskola | "Skola", Ēdole, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
37Ezeres pamatskola
Aiga Andersone
Mācību grupas līmenis | Mācību grupas nosaukums vai katas nummurs | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Saldus vsk. | Saldus vidusskola | J.Rozentāla 19, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:05 |
2.1. jaunā | Kalnu psk. | Nīgrandes pagasta Kalnu pamaskola | Kalnu iela 4, Kalni, Nīgrandes pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Ezeres psk. | Ezeres pamatskola | Parka iela 5, Ezere, Ezeres pagasts, Saldus novads | Trešdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Vaiņodes vsk. | Vaiņodes vidusskola | Avotu iela 4, Vaiņode,Vaiņodes pagasts, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:35 |
914Gaiķu pamatskola
Linda Akerfelde
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Cieceres pamatskola | Kalnsētas iela 13, Saldus, Saldus novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Stiķu pamatskola | Zvārdes pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Gaiķu pamatskola | Gaiķi, Gaiķu pagasts, Saldus novads | Pirmdiena | 15:00 | 17:00 |
39Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola
Ivars Lādēns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.6. | Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola | Skolas iela 1, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola | Skolas iela 1, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads | Trešdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola | Alejas iela 16, Liepāja | Pirmdiena | 15:30 | 17:05 |
807Kalētu mūzikas un mākslas pamatskola
Kristaps Lībeks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Ata Kronvalda Durbes pamatskola | Skolas iela 5A, Durbe, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 14:50 | 16:35 |
2.1. jaunā | Ata Kronvalda Durbes pamatskola | Skolas iela 5A, Durbe, Dienvidkurzemes novads | Trešdiena | 14:50 | 16:35 |
1.1. Jaunā | Ata Kronvalda Durbes pamatskola | Skolas iela 5A, Durbe, Dienvidkurzemes novads | Pirmdiena | 14:50 | 16:35 |
Iveta Razma-Lībeka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskola | Liepu aleja 4, Kalētu pagasts, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Liepājas Centra sākumskola | Toma iela 14, Liepāja | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | Draudzīgā Aicinājuma vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Ceturtdiena | 17:00 | 18:30 |
43Kalnu pamatskola
Aiga Andersone
Mācību grupas līmenis | Mācību grupas nosaukums vai katas nummurs | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Saldus vsk. | Saldus vidusskola | J.Rozentāla 19, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:05 |
2.1. jaunā | Kalnu psk. | Nīgrandes pagasta Kalnu pamaskola | Kalnu iela 4, Kalni, Nīgrandes pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Ezeres psk. | Ezeres pamatskola | Parka iela 5, Ezere, Ezeres pagasts, Saldus novads | Trešdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Vaiņodes vsk. | Vaiņodes vidusskola | Avotu iela 4, Vaiņode,Vaiņodes pagasts, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:35 |
48Māteru Jura Kazdangas pamatskola
Kristaps Kalniņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Aizputes vidusskola | Ziedu iela 7, Aizpute, Dienvidkurzemes novads | Trešdiena | 15:00 | 16:45 |
2.4. | Aizputes vidusskola | Ziedu iela 7, Aizpute, Dienvidkurzemes novads | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
1.2. | Māteru Jura Kazdangas pamatskola | Ķiršu gatve, Kazdanga, Kazdangas pagasts, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:45 |
865Krotes Kronvalda Ata pamatskola
Inta Blumbaha
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Krotes Kronvalda Ata pamatskola | "Krotes pamatskola", Krote, Bunkas pagasts, Dienvidkurzemes novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs | Kungu iela 7, Liepāja | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs | Kungu iela 7, Liepāja | Piektdiena | 15:30 | 17:00 |
804Liepājas Piemares pamatskola
Ilze Krūče
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Liepājas 3.pamatskola | Lazaretes iela 8, Liepāja | Otrdiena | 16.30 | 18.00 |
1.2. | Liepājas 3.pamatskola | Lazaretes iela 8, Liepāja | Pirmdiena | 16.30 | 18.00 |
1.1. Jaunā | KOMPLEKTĒ | Liepāja | Trešdiena | 16.30 | 18.00 |
700Liepājas Dzintara vidusskola
Toms Tiļļa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Liepājas Dzintara vidusskola | Celmu iela 7, Liepāja | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
2.4. | Rucavas pamatskola | Rucava, Rucavas pagasts, Dienvidkurzemes novads | Pirmdiena | 14:30 | 16:05 |
2.4. | Liepājas Dzintara vidusskola | Celmu iela 7, Liepāja | Otrdiena | 17:00 | 18:35 |
505Liepājas Rietumkrasta vidusskola
Andrejs Marmizovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Liepājas Rietumkrasta vidusskola | Dunikas iela 9/11, Liepāja | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Liepājas Rietumkrasta vidusskola | Dunikas iela 9/11, Liepāja | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Liepājas Rietumkrasta vidusskola | Dunikas iela 9/11, Liepāja | Otrdiena | 16:40 | 18:10 |
3.6. | Liepājas Rietumkrasta vidusskola | Dunikas iela 9/11, Liepāja | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
915Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs
Inta Blumbaha
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Krotes Kronvalda Ata pamatskola | "Krotes pamatskola", Krote, Bunkas pagasts, Dienvidkurzemes novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs | Kungu iela 7, Liepāja | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs | Kungu iela 7, Liepāja | Piektdiena | 15:30 | 17:00 |
56Liepājas Centra sākumskola
Iveta Razma-Lībeka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskola | Liepu aleja 4, Kalētu pagasts, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Liepājas Centra sākumskola | Toma iela 14, Liepāja | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | Draudzīgā Aicinājuma vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Ceturtdiena | 17:00 | 18:30 |
Inese Dižgalve
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Liepājas Centra sākumskola | Toma iela 14, Liepāja | 15:00 | 16:45 | |
2.4. | Draudzīgā aicinājuma Liepājas vidusskola | Rīgas iela 50, Liepāja | Ceturtdiena | 15:30 | 17:15 |
1.1. Jaunā | KOMPLEKTĒ | Liepāja | 0:00 | 16:00 | 17:45 |
55Liepājas Liedaga vidusskola
Kristaps Lībeks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Liepājas Liedaga vidusskola | Liedaga iela 5, Liepāja | Pirmdiena | 17:00 | 18:45 |
2.4. | Liepājas Liedaga vidusskola | Liedaga iela 5, Liepāja | Otrdiena | 17:00 | 18:45 |
3.5. | Liepājas Liedaga vidusskola | Liedaga iela 5, Liepāja | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
383Liepājas Raiņa vidusskola
Zane Vāciete
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Liepājas Raiņa vidusskola | Ganību iela 106, Liepāja | Pirmdiena | 17:00 | 18:45 |
2.4. | Liepājas Raiņa vidusskola | Ganību iela 106, Liepāja | Otrdiena | 17:00 | 18:45 |
3.6. | Liepājas Raiņa vidusskola | Ganību iela 106, Liepāja | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
476Lutriņu pamatskola
Solveiga Mālniece
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Saldus pamatskola | Lielā iela 31/35, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:40 |
2.2. jaunā | Saldus pamatskola | Lielā iela 31/35, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 16:00 | 17:40 |
2.1. jaunā | Lutriņu pamatskola | Skolas iela 1, Lutriņu pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:40 |
384Nīcas vidusskola
Anna Tetere
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Aizputes pagasta pamatskola | "Skola", Rokasbirze, Aizputes pagasts, Dienvidkurzemes novads | Piektdiena | 14:30 | 16:00 |
2.4. | Nīcas vidusskola | Skolas iela 14, Nīca, Dienvidkurzemes novads | Pirmdiena | 17:00 | 18:30 |
2.4. | Nīcas vidusskola | Skolas iela 14, Nīca, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
59Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
Varis Jansons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | O.Kalpaka iela 96, Liepāja | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
2.4. | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | O.Kalpaka iela 96, Liepāja | Pirmdiena | 16:00 | 17:35 |
3.6. | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | O.Kalpaka iela 96, Liepāja | Trešdiena | 15:00 | 16:35 |
Viktorija Frišfelde
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | O.Kalpaka iela 96, Liepāja | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.4. | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | O.Kalpaka iela 96, Liepāja | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | O.Kalpaka iela 96, Liepāja | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
Anete Ozola
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | Oskara Kalpaka iela 96, Liepāja | Pirmdiena | 14:00 | 15:30 |
1.1. Jaunā | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | Oskara Kalpaka iela 96, Liepāja | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola | Oskara Kalpaka iela 96, Liepāja | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
61Pāvilostas pamatskola
Ronalds Veiss
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Alsungas pamatskola | Skolas iela 11, Alsunga, Alsungas pagasts, Kuldīgas novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Pāvilostas pamatskola | Dzintaru iela 52, Pāvilosta, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Ēdoles pamatskola | "Skola", Ēdole, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
908Piltenes pamatskola
Niks Adamovs-Libkovskis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Piltenes pamatskola | Lielā iela 13, Piltene, Ventspils novads | Pirmdiena | 17:00 | 18:30 |
1.1. Jaunā | Ventspils Centra sākumskola | Saules iela 37, Ventspils | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
1.1. Jaunā | Ventspils 2. pamatskola | Bērzu iela 54, Ventspils | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
66Rojas vidusskola
Aigars Vārna
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valdemārpils vidusskola | Skolas iela 3, Valdemārpils, Talsu novads | Trešdiena | 16:00 | 18:00 |
1.2. | Talsu Kristīgā vidusskola | Justīna Grota iela 1, Talsi, Talsu novads | Piektdiena | 16:30 | 18:30 |
1.2. | Rojas vidusskola | Zveijnieku iela 7, Roja, Talsu novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
911Saldus Bērnu un jaunatnes centrs
Agnese Dimza
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Druvas vidusskola | Skolas iela 2, Druva, Saldus novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Druvas vidusskola | Skolas iela 2, Druva, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. Jaunā | Saldus Bērnu un jaunatnes centrs | Lielā iela 3b, Saldus | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
67Rucavas pamatskola
Toms Tiļļa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Liepājas Dzintara vidusskola | Celmu iela 7, Liepāja | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
2.4. | Rucavas pamatskola | Rucava, Rucavas pagasts, Dienvidkurzemes novads | Pirmdiena | 14:30 | 16:05 |
2.4. | Liepājas Dzintara vidusskola | Celmu iela 7, Liepāja | Otrdiena | 17:00 | 18:35 |
810Saldus pamatskola
Solveiga Mālniece
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Saldus pamatskola | Lielā iela 31/35, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:40 |
2.2. jaunā | Saldus pamatskola | Lielā iela 31/35, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 16:00 | 17:40 |
2.1. jaunā | Lutriņu pamatskola | Skolas iela 1, Lutriņu pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:40 |
634Saldus vidusskola
Aiga Andersone
Mācību grupas līmenis | Mācību grupas nosaukums vai katas nummurs | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Saldus vsk. | Saldus vidusskola | J.Rozentāla 19, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:05 |
2.1. jaunā | Kalnu psk. | Nīgrandes pagasta Kalnu pamaskola | Kalnu iela 4, Kalni, Nīgrandes pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Ezeres psk. | Ezeres pamatskola | Parka iela 5, Ezere, Ezeres pagasts, Saldus novads | Trešdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Vaiņodes vsk. | Vaiņodes vidusskola | Avotu iela 4, Vaiņode,Vaiņodes pagasts, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:35 |
Jānis Pūpols
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Saldus vidusskola | J.Rozentāla iela 19, Saldus, Saldus novads | Trešdiena | 17:00 | 18:35 |
2.2. jaunā | Zantes pamatskola | Skolas iela 14, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads | Pirmdiena | 15:45 | 17:20 |
2.4. | Zantes pamatskola | Skolas iela 14, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads | Pirmdiena | 17:20 | 18:55 |
72Skrundas vidusskola
Mārtiņš Brizga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Skrundas vidusskola | Liepājas iela 12, Skrunda, Kuldīgas novads | Pirmdiena | 14:10 | 15:40 |
1.2. | Skrundas vidusskola | Liepājas iela 12, Skrunda, Kuldīgas novads | Otrdiena | 14:10 | 15:40 |
2.1. jaunā | Skrundas vidusskola | Liepājas iela 12, Skrunda, Kuldīgas novads | Otrdiena | 15:50 | 17:00 |
913Stiķu pamatskola
Linda Akerfelde
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Cieceres pamatskola | Kalnsētas iela 13, Saldus, Saldus novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Stiķu pamatskola | Zvārdes pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Gaiķu pamatskola | Gaiķi, Gaiķu pagasts, Saldus novads | Pirmdiena | 15:00 | 17:00 |
814Talsu Kristīgā vidusskola
Aigars Vārna
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valdemārpils vidusskola | Skolas iela 3, Valdemārpils, Talsu novads | Trešdiena | 16:00 | 18:00 |
1.2. | Talsu Kristīgā vidusskola | Justīna Grota iela 1, Talsi, Talsu novads | Piektdiena | 16:30 | 18:30 |
1.2. | Rojas vidusskola | Zveijnieku iela 7, Roja, Talsu novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
75Talsu pamatskola
Kaspars Kristapsons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Talsu 2.vidusskola | K.Mīlenbaha 32, Talsi, Talsu novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. Jaunā | Dundagas vidusskola | Talsu iela 18, Dundaga, Talsu novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
1.2. Jaunā | Talsu pamatskola | Gaismas 1, Talsi, Talsu novads | Otrdiena | 16:30 | 18:00 |
355Talsu 2.vidusskola
Kaspars Kristapsons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Talsu 2.vidusskola | K.Mīlenbaha 32, Talsi, Talsu novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. Jaunā | Dundagas vidusskola | Talsu iela 18, Dundaga, Talsu novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
1.2. Jaunā | Talsu pamatskola | Gaismas 1, Talsi, Talsu novads | Otrdiena | 16:30 | 18:00 |
697Turlavas pamatskola
Roberts Liepa
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbību norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. |
Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola |
Jelgavas iela 62, Kuldīga |
Otrdiena |
15:30 |
17:00 |
1.2. |
Turlavas pamatskola |
“Skola”, Turlava, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads |
Trešdiena |
16:30 |
18:00 |
351Vaiņodes vidusskola
Aiga Andersone
Mācību grupas līmenis | Mācību grupas nosaukums vai katas nummurs | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Saldus vsk. | Saldus vidusskola | J.Rozentāla 19, Saldus, Saldus novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:05 |
2.1. jaunā | Kalnu psk. | Nīgrandes pagasta Kalnu pamaskola | Kalnu iela 4, Kalni, Nīgrandes pagasts, Saldus novads | Otrdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Ezeres psk. | Ezeres pamatskola | Parka iela 5, Ezere, Ezeres pagasts, Saldus novads | Trešdiena | 15:00 | 16:35 |
2.1. jaunā | Vaiņodes vsk. | Vaiņodes vidusskola | Avotu iela 4, Vaiņode,Vaiņodes pagasts, Dienvidkurzemes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:35 |
79Vārmes pamatskola
Viesturs Zviedris
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Vārmes pamatskola | Vārme, Vārmes pagasts, Kuldīgas novads | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola | Piltenes iela 25, Kuldīga, Kuldīgas novads | Otrdiena | 16:10 | 18:00 |
2.4. | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola | Piltenes iela 25, Kuldīga, Kuldīgas novads | Otrdiena | 14:30 | 16:00 |
918Ventspils 1. pamatskola
Dana Liepājniece
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ventspils 1. pamatskola | Pļavas iela 25-27, Ventspils | Pirmdiena | 13.30 | 15.00 |
1.1. Jaunā | Ventspils 1. pamatskola | Pļavas iela 25-27, Ventspils | Piektdiena | 13.30 | 15.00 |
1.1. Jaunā | Zūru pamatskola | Skolas iela 10, Ventsva, Vārves pagasts, Ventspils novads | Trešdiena | 13.30 | 15.00 |
699Ventspils Pārventas pamatskola
Laimnesis Pauliņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ventspils Pārventas pamatskola | Tārgales iela 61, Ventspils | Otrdiena | 15:30 | 17.00 |
1.1. Jaunā | Ventspils 2. vidusskola | Kuldīgas iela 65, Ventspils | Pirmdiena | 15:30 | 17.00 |
1.1. Jaunā | Ventspils 2. vidusskola | Kuldīgas iela 65, Ventspils | Trešdiena | 15:30 | 17.00 |
910Ventspils 2. pamatskola
Niks Adamovs-Libkovskis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Piltenes pamatskola | Lielā iela 13, Piltene, Ventspils novads | Pirmdiena | 17:00 | 18:30 |
1.1. Jaunā | Ventspils Centra sākumskola | Saules iela 37, Ventspils | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
1.1. Jaunā | Ventspils 2. pamatskola | Bērzu iela 54, Ventspils | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
862Valdemārpils vidusskola
Aigars Vārna
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valdemārpils vidusskola | Skolas iela 3, Valdemārpils, Talsu novads | Trešdiena | 16:00 | 18:00 |
1.2. | Talsu Kristīgā vidusskola | Justīna Grota iela 1, Talsi, Talsu novads | Piektdiena | 16:30 | 18:30 |
1.2. | Rojas vidusskola | Zveijnieku iela 7, Roja, Talsu novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
917Ventspils 2. vidusskola
Laimnesis Pauliņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ventspils Pārventas pamatskola | Tārgales iela 61, Ventspils | Otrdiena | 15:30 | 17.00 |
1.1. Jaunā | Ventspils 2. vidusskola | Kuldīgas iela 65, Ventspils | Pirmdiena | 15:30 | 17.00 |
1.1. Jaunā | Ventspils 2. vidusskola | Kuldīgas iela 65, Ventspils | Trešdiena | 15:30 | 17.00 |
909Ventspils Centra sākumskola
Niks Adamovs-Libkovskis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Piltenes pamatskola | Lielā iela 13, Piltene, Ventspils novads | Pirmdiena | 17:00 | 18:30 |
1.1. Jaunā | Ventspils Centra sākumskola | Saules iela 37, Ventspils | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
1.1. Jaunā | Ventspils 2. pamatskola | Bērzu iela 54, Ventspils | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
859Ventspils 4. vidusskola
Arta Brauna
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Ventspils 4.vidusskola | Rīgas iela 12A, Ventspils | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
3.5. | Ventspils 6.vidusskola | Sarkanmuižas dambis 1, Ventspils | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
3.5. | Ventspils 6.vidusskola | Sarkanmuižas dambis 1, Ventspils | Trešdiena | 17:40 | 19:10 |
506Ventspils 6. vidusskola
Arta Brauna
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Ventspils 4.vidusskola | Rīgas iela 12A, Ventspils | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
3.5. | Ventspils 6.vidusskola | Sarkanmuižas dambis 1, Ventspils | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
3.5. | Ventspils 6.vidusskola | Sarkanmuižas dambis 1, Ventspils | Trešdiena | 17:40 | 19:10 |
916Ugāles vidusskola
Una Upīte
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ugāles vidusskola | Skolas iela 5A, Ugāle, Ugāles pagasts, Ventspils novads | Pirmdiena | 14:30 | 16:00 |
1.1. Jaunā | Ugāles vidusskola | Skolas iela 5A, Ugāle, Ugāles pagasts, Ventspils novads | Trešdiena | 16:30 | 18:00 |
2.1. jaunā | Ugāles vidusskola | Skolas iela 5A, Ugāle, Ugāles pagasts, Ventspils novads | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
639Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskola
Viesturs Zviedris
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Vārmes pamatskola | Vārme, Vārmes pagasts, Kuldīgas novads | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola | Piltenes iela 25, Kuldīga, Kuldīgas novads | Otrdiena | 16:10 | 18:00 |
2.4. | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola | Piltenes iela 25, Kuldīga, Kuldīgas novads | Otrdiena | 14:30 | 16:00 |
702Zantes pamatskola
Jānis Pūpols
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Saldus vidusskola | J.Rozentāla iela 19, Saldus, Saldus novads | Trešdiena | 17:00 | 18:35 |
2.2. jaunā | Zantes pamatskola | Skolas iela 14, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads | Pirmdiena | 15:45 | 17:20 |
2.4. | Zantes pamatskola | Skolas iela 14, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads | Pirmdiena | 17:20 | 18:55 |
38Z. Mauriņas Grobiņas novada vidusskola
Ivars Lādēns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.6. | Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola | Skolas iela 1, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads | Otrdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola | Skolas iela 1, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads | Trešdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola | Alejas iela 16, Liepāja | Pirmdiena | 15:30 | 17:05 |
919Zūru pamatskola
Dana Liepājniece
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ventspils 1. pamatskola | Pļavas iela 25-27, Ventspils | Pirmdiena | 13.30 | 15.00 |
1.1. Jaunā | Ventspils 1. pamatskola | Pļavas iela 25-27, Ventspils | Piektdiena | 13.30 | 15.00 |
1.1. Jaunā | Zūru pamatskola | Skolas iela 10, Ventsva, Vārves pagasts, Ventspils novads | Trešdiena | 13.30 | 15.00 |
52. novada pārvalde (LATGALE)
132Vadības grupa
Edmunds Zelenovs
Juris Gedušs
Normunds Pastars
Jolanta Grandāne
Renārs Puncuļs
Inga Borga
Valdis Vitanis
509Komplektē jaunsargu grupas
Agnese Miļča
Jānis Timoškins
936Baltinavas vidusskola
Valentīns Keišs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Baltinavas vidusskola | Kārsavas iela 22, Baltinava, Balvu novads | Pirmdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
3.5. | Rekavas vidusskola | Skolas iela 1, Rekova, Šķilbēnu pag. Balvu novads | Trešdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
1.2. | Viļakas vidusskola | Pils iela 11, Viļaka, Balvu novads | Piektdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
937Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
Guntis Liepiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola | Vidzemes iela 26, Balvi, Balvu pilsēta, LV-4501 | Otrdiena | 15:55 | 17:30 |
1.2. | Tilžas pamatskola | Raiņa iela 15, Tilža, Balvu novads | Piektdiena | 14:00 | 15:35 |
2.4. | Tilžas pamatskola | Raiņa iela 15, Tilža, Balvu novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
153Balvu Valsts ģimnāzija
Jānis Rakstiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Balvu Valsts ģimnāzija | Dārza iela 2, Balvi, Balvu novads | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
2.4. | Bērzpils pamatsskpla | Dārza iela 2, Balvi, Balvu novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:30 |
645Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola
Andris Vuškāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola | Bebrene, Bebrenes pagasts, Augšdaugavas novads | Trešdiena | 16:30 | 18:00 |
2.4. | Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola | Bebrene, Bebrenes pagasts, Augšdaugavas novads | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
4.8. | Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola | Bebrene, Bebrenes pagasts, Augšdaugavas novads | Pirmdiena | 16:00 | 17:30 |
156Bērzpils pamatskola
Jānis Rakstiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Balvu Valsts ģimnāzija | Dārza iela 2, Balvi, Balvu novads | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
2.4. | Bērzpils pamatsskpla | Dārza iela 2, Balvi, Balvu novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:30 |
165Ciblas vidusskola
Ivars Novožilovs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. |
Mērdzenes pamatskola |
Mērdzene, Ludzas novads |
Trešdiena |
13:50 |
15:20 |
2.4. |
Ludzas pilsētas vidusskola |
Blaumaņa 4, Ludza |
Otrdiena |
13;50 |
15:25 |
2.4. |
Ciblas vidusskola |
Cibla, Ludzas novads |
Ceturtdiena |
14:10 |
15:45 |
4.7. |
Ludzas pilsētas vidusskola |
Blaumaņa 4, Ludza |
Otrdiena |
15:35 |
17:05 |
844Daugavpils Zinātņu vidusskola
Jekaterina Dudele
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 13:40:00 | 16:35:00 |
1.2. | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 15:05:00 | 16:35:00 |
3.5. | Daugavpils Zinātņu vidusskola | Lāčplēša iela 20, Daugavpils | Pirmdiena | 16:40:00 | 18:10:00 |
175Dagdas vidusskola
Pēteris Šņukuts
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Dagdas vidusskola | Narūtas iela 3a, Dagda, Krāslavas novads | Trešdiena | 13:20 | 14:55 |
3.6. | Dagdas vidusskola | Narūtas iela 3a, Dagda, Krāslavas novads | Pirmdiena, otrdiena | 14:15 | 15:50 |
4.7. | Dagdas vidusskola | Narūtas iela 3a, Dagda, Krāslavas novads | Trešdiena, ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
839Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola
Jānis Mežulis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša iela 20, Daugavpils | Trešdiena | 16:30 | 18:05 |
2.1. jaunā | Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola | Aveņu iela 40, Daugavpils | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
838Daugavpils iespēju vidusskola
Vitālijs Filipskis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Salienas vidusskola | Centrāles iela 21, Saliena, Salienas pagasts, Augšdaugavas novads | Otrdiena | 13:40:00 | 15:15:00 |
1.1. Jaunā | Daugavpils Iespēju vidusskola | Valkas iela 4A, Daugavpils | Otrdiena | 16:00:00 | 17:35:00 |
4.8. | Daugavpils Iespēju vidusskola | Valkas iela 4A, Daugavpils | Trešdiena | 14:00:00 | 15:35:00 |
843Dricānu vidusskola
Raitis Strapcāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola | Skolas iela 13., Sakstagals, Rēzeknes novads | Trešdiena | 16:00 | 18:00 |
1.2. Jaunā | Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola | Skolas iela 13., Sakstagals, Rēzeknes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
1.1. Jaunā | Dricānu vidusskola | Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena | 14:00 | 16:00 |
1.2. Jaunā | Dricānu vidusskola | Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena | 16:00 | 18:00 |
485Ilūkstes Raiņa vidusskola
Aivars Žurila
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Sventes vidusskola | Daugavpils iela 1a, Svente, Sventes pagasts, Augšdaugavas novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:35 |
4.8. | Sventes vidusskola | Daugavpils iela 1a, Svente, Sventes pagasts, Augšdaugavas novads | Ceturtdiena | 16:35 | 18:10 |
1.1. Jaunā | Ilūkstes Raiņa vidusskola | Raiņa iela 49, Ilūkste, Augšdaugavas novads | Piektdiena | 14:00 | 15:35 |
Kaspars Kancāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Ilūkstes Raiņa vidusskola | Raiņa iela 49, Ilūkste, Augšdaugavas nov | Ceturtdiena | 15:00:00 | 15:50:00 |
2.2. jaunā | Ilūkstes Raiņa vidusskola | Raiņa iela 49, Ilūkste, Augšdaugavas nov | Otrdiena | 15:00:00 | 15:50:00 |
4.8. | Ilūkstes Raiņa vidusskola | Raiņa iela 49, Ilūkste, Augšdaugavas nov | Ceturtdiena | 16:40:00 | 17:40:00 |
926Jersikas pamatskola
Iveta Isajeva
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Līvānu 1.vidusskola | Rīgas iela 101, Līvāni | Piektdiena | 15:30:00 | 17:30:00 |
1.1. Jaunā | Jersikas pamatskola | Skolas iela 2, Jersika, Jersikas pagastā, Līvānu novads | Piektdiena | 13:00:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Vārkavas pamatskola | Skolas iela 4, Vecvārkava, Upmalas pag., Preiļu novads | Otrdiena | 14:00:00 | 16:00:00 |
940Jēkabpils Agrobiznesa koledža
Linda Šulmane
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Jēkabpils Agrobiznesa koledža | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Ceturtdiena | 15:50 | 17:20 |
1.1. Jaunā | Jēkabpils 2.vidusskola | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Ceturtdiena | 14:10 | 15:30 |
1.1. Jaunā | Jēkabpils 2.vidusskola | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Trešdiena | 14:10 | 15:30 |
1.1. Jaunā | Jēkabpils 2.vidusskola | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Otrdiena | 15:50 | 17:20 |
651Jēkabpils 2.vidusskola
Linda Šulmane
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Jēkabpils Agrobiznesa koledža | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Ceturtdiena | 15:50 | 17:20 |
1.1. Jaunā | Jēkabpils 2.vidusskola | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Ceturtdiena | 14:10 | 15:30 |
1.1. Jaunā | Jēkabpils 2.vidusskola | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Trešdiena | 14:10 | 15:30 |
1.1. Jaunā | Jēkabpils 2.vidusskola | Pasta iela 1, Jēkabpils, LV-5201 | Otrdiena | 15:50 | 17:20 |
Iluta Bērziņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Sūnu pamatskola | Skolas iela 1, Kūku pagasts, Jēkabpils novads | Otrdiena | 08:00:00 | 09:20:00 |
3.5. | Jēkabpils 2.vidusskola | Rīgas iela 199, Jēkabpils, Jēkabpils novads | Trešdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.2. | Jēkabpils 2.vidusskola | Rīgas iela 199, Jēkabpils, Jēkabpils novads | Ceturtdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
650Jēkabpils 3.vidusskola
Līga Garkalne-Kalniņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Jēkabpils 3.vidusskola | Slimnīcas iela 5, Jēkabpils | Otrdiena | 14:35:00 | 15:45:00 |
1.2. | Jēkabpils 3.vidusskola | Slimnīcas iela 5, Jēkabpils | Ceturtdiena | 15:15:00 | 16:40:00 |
2.4. | Jēkabpils 3.vidusskola | Slimnīcas iela 5, Jēkabpils | Piektdiena | 15:15:00 | 16:40:00 |
939Kaunatas vidusskola
Daina Naruševiča
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Rēzeknes Katoļu vidusskola | Latgales iela 82, Rēzekne | Otrdiena | 14:20 | 15:50 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes pamatskola - attīstības centrs | Varslavāna iela 5, Rēzekne | Trešdiena | 14:20 | 15:50 |
3.6. | Kaunatas vidusskola | Rāznas iela 17, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
929Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Baiba Kaļva
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Viesītes vidusskola | Vaļņu iela 7, Viesīte, Jēkabpils novads | Trešdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
2.1. jaunā | Viesītes vidusskola | Vaļņu iela 7, Viesīte, Jēkabpils novads | Trešdiena | 16:00:00 | 17:30:00 |
2.1. jaunā | Jēkabpils Valsts ģimnāzija | R. Blaumaņa iela 21, Jēkabpils, Jēkabpils novads | Ceturtdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
1.1. Jaunā | Salas vidusskola | Skolas iela 3, salas pagasts, Jēkabpils novads | Piektdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
2.1. jaunā | Salas vidusskola | Skolas iela 3, salas pagasts, Jēkabpils novads | Piektdiena | 16:00:00 | 17:30:00 |
705Krāslavas ģimnāzija
Alise Samsonoviča
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Krāslavas ģimnāzija | Raiņa iela 25, Krāslava, Krāslavas novads | Trešdiena | 14:00 | 15:30 |
2.4. | Krāslavas ģimnāzija | Raiņa iela 25, Krāslava, Krāslavas novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
197Krustpils pamatskola
Ilze Jansone
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Pamatizglītības programmu īstenošanas vieta Atašiene | "Ezerzeme", Atašiene, Atašienes pag., Jēkabpils novads | Trešdiena | 14:15:00 | 15:50:00 |
2.1. jaunā | Krustpils pamatskola | Madonas iela 48, Jēkabpils | Pirmdiena | 14:00:00 | 15:35:00 |
3.5. | Krustpils pamatskola | Madonas iela 48, Jēkabpils | Piektdiena | 14:00:00 | 15:35:00 |
592Lāčplēša iela 20 (Daugavpils)
Inta Gaidele-Ivanova
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša 20, Daugavpils (2.NP telpas) | Otrdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
2.4. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša 20, Daugavpils (2.NP telpas) | Trešdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
4.8. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša 20, Daugavpils (2.NP telpas) | Otrdiena | 16:40:00 | 18:15:00 |
Artjoms Ignatāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša iela 20, Daugavpils | Otrdiena | 16:00:00 | 17:30:00 |
3.5. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša iela 20, Daugavpils | Ceturtdiena | 17:00:00 | 18:30:00 |
Jānis Mežulis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša iela 20, Daugavpils | Trešdiena | 16:30 | 18:05 |
2.1. jaunā | Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola | Aveņu iela 40, Daugavpils | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
Martins Smirnovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
4.7. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša iela 20, Daugavpils, LV-5401 | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
4.7. | Lāčplēša 20 | Lāčplēša iela 20, Daugavpils, LV-5401 | Trešdiena | 16:30 | 18:00 |
Artjoms Kuļikovskis
593Ludzas pilsētas vidusskola
Ivars Novožilovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ludzas pilsētas vidusskola | Stroda iela 12, Ludza, Ludzas novads | Otrdiena | 13:05 | 14:35 |
2.1. jaunā | Ludzas pilsētas vidusskola | Stroda iela 12, Ludza, Ludzas novads | Otrdiena | 14:45 | 15:55 |
2.1. jaunā | Ciblas vidusskola | Cibla, Ciblas pagasts, Ludzas novads | Trešdiena, ceturtdiena | 14:00 | 15:35 |
935Krāslavas Varavīksnes vidusskola
Ēriks Daņiļevičs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Krāslavas Varavīksnes vidusskola | N.Rancāna ielā 4, Krāslava | Otrdiena | 16:00 | 17:35 |
1.1. Jaunā | Krāslavas Varavīksnes vidusskola | N.Rancāna ielā 4, Krāslava | Pirmdiena | 16:00 | 17:35 |
3.5. | Krāslavas Varavīksnes vidusskola | N.Rancāna ielā 4, Krāslava | Trešdiena | 16:00 | 17:35 |
193Līvānu 1. vidusskola
Iveta Isajeva
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Līvānu 1.vidusskola | Rīgas iela 101, Līvāni | Piektdiena | 15:30:00 | 17:30:00 |
1.1. Jaunā | Jersikas pamatskola | Skolas iela 2, Jersika, Jersikas pagastā, Līvānu novads | Piektdiena | 13:00:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Vārkavas pamatskola | Skolas iela 4, Vecvārkava, Upmalas pag., Preiļu novads | Otrdiena | 14:00:00 | 16:00:00 |
172Maltas vidusskola
Ivars Kļaviņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Maltas vidusskola | Skolas iela 5, Malta, Rēzeknes novads | Otrdiena | 13:45 | 15:20 |
3.5. | Maltas vidusskola | Skolas iela 5, Malta, Rēzeknes novads | Ceturtdiena | 13:45 | 15:20 |
3.5. | Viļānu vidusskola | Rēzeknes iela 1a, Viļāni, Rēzeknes novads | Trešdiena | 14:55 | 16:20 |
866Nautrēnu vidusskola
Edvīns Gaveika
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Pirmdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 3. pamatskola | 18. novembra iela 33, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Nautrēnu vidusskola | Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena, trešdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
928Pamatizglītības programmu īstenošanas vieta Atašiene
Ilze Jansone
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Pamatizglītības programmu īstenošanas vieta Atašiene | "Ezerzeme", Atašiene, Atašienes pag., Jēkabpils novads | Trešdiena | 14:15:00 | 15:50:00 |
2.1. jaunā | Krustpils pamatskola | Madonas iela 48, Jēkabpils | Pirmdiena | 14:00:00 | 15:35:00 |
3.5. | Krustpils pamatskola | Madonas iela 48, Jēkabpils | Piektdiena | 14:00:00 | 15:35:00 |
204Pildas pamatskola
Renārs Puncuļs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Trešdiena |
13:45 |
15:15 |
1.2. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Trešdiena |
15:20 |
16:50 |
3.5. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Ceturtdiena |
13:45 |
15:15 |
4.7. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Ceturtdiena |
15:20 |
16:50 |
2.3. |
Pildas pamatskola |
Pilda, Ludzas novads |
Otrdiena |
14:20 |
15:50 |
1.1. |
Rēzeknes 6. pamatskola |
Kosmonautu iela 6, Rēzekne |
Piektdiena |
12:40 |
15:15 |
931Pļaviņu vidusskola
Guntis Mozga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Pļaviņu vidusskola | Daugavas iela 101, Pļaviņas, Aizkraukles novads, LV-5120 | Pirmdiena | 15:40 | 17:10 |
1.2. Jaunā | Pļaviņu vidusskola | Daugavas iela 101, Pļaviņas, Aizkraukles novads, LV-5120 | Piektdiena | 13:10 | 14:45 |
1.2. | Pļaviņu vidusskola | Daugavas iela 101, Pļaviņas, Aizkraukles novads, LV-5120 | Piektdiena | 14:50 | 16:25 |
2.4. | Pļaviņu vidusskola | Daugavas iela 101, Pļaviņas, Aizkraukles novads, LV-5120 | Otrdiena | 15:15 | 16:45 |
654Preiļu 1. pamatskola
Diāna Vucāne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Preiļu 1. pamatskola | Daugavpils iela 34, Preiļi, Preiļu novads | Otrdiena | 13:00 | 14:35 |
2.1. jaunā | Preiļu 1. pamatskola | Daugavpils iela 34, Preiļi, Preiļu novads | Otrdiena | 14:45 | 16:20 |
2.1. jaunā | Rožupes pamatskola | Skolas iela 2, Rožupe, Līvānu novads | Trešdiena | 14:00 | 15:35 |
159Rekavas vidusskola
Valentīns Keišs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Baltinavas vidusskola | Kārsavas iela 22, Baltinava, Balvu novads | Pirmdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
3.5. | Rekavas vidusskola | Skolas iela 1, Rekova, Šķilbēnu pag. Balvu novads | Trešdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
1.2. | Viļakas vidusskola | Pils iela 11, Viļaka, Balvu novads | Piektdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
920Rēzeknes sākumskola
Renārs Filimonovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumskola | Kaļķu iela 12, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 6. pamatskola | Kosmonautu iela 6, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:05:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Trešdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Otrdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
Agita Šteinberga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.1. Jaunā | Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija | Dzirnavu iela 3a,Rēzekne | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumsskola | Kaļķu iela 12,Rēzekne | Pirmdiena | 15:10 | 16:40 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumsskola | Kaļķu iela 12,Rēzekne | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
938Rēzeknes pamatskola - attīstības centrs
Daina Naruševiča
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Rēzeknes Katoļu vidusskola | Latgales iela 82, Rēzekne | Otrdiena | 14:20 | 15:50 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes pamatskola - attīstības centrs | Varslavāna iela 5, Rēzekne | Trešdiena | 14:20 | 15:50 |
3.6. | Kaunatas vidusskola | Rāznas iela 17, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
933Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Agita Šteinberga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.1. Jaunā | Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija | Dzirnavu iela 3a,Rēzekne | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumsskola | Kaļķu iela 12,Rēzekne | Pirmdiena | 15:10 | 16:40 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumsskola | Kaļķu iela 12,Rēzekne | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
923Rēzeknes 2. vidusskola
Renārs Filimonovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumskola | Kaļķu iela 12, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 6. pamatskola | Kosmonautu iela 6, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:05:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Trešdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Otrdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
Edvīns Gaveika
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Pirmdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 3. pamatskola | 18. novembra iela 33, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Nautrēnu vidusskola | Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena, trešdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
Agita Šteinberga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.1. Jaunā | Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija | Dzirnavu iela 3a,Rēzekne | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumsskola | Kaļķu iela 12,Rēzekne | Pirmdiena | 15:10 | 16:40 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumsskola | Kaļķu iela 12,Rēzekne | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
924Rēzeknes 3. pamatskola
Edvīns Gaveika
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Pirmdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 3. pamatskola | 18. novembra iela 33, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Nautrēnu vidusskola | Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena, trešdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
647Rēzeknes Katoļu vidusskola
Daina Naruševiča
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Rēzeknes Katoļu vidusskola | Latgales iela 82, Rēzekne | Otrdiena | 14:20 | 15:50 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes pamatskola - attīstības centrs | Varslavāna iela 5, Rēzekne | Trešdiena | 14:20 | 15:50 |
3.6. | Kaunatas vidusskola | Rāznas iela 17, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
922Rēzeknes 5. pamatskola
Renārs Filimonovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumskola | Kaļķu iela 12, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 6. pamatskola | Kosmonautu iela 6, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:05:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Trešdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Otrdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
Edvīns Gaveika
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Pirmdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 3. pamatskola | 18. novembra iela 33, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Nautrēnu vidusskola | Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena, trešdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:10:00 | 17:40:00 |
167Rēzeknes 6. pamatskola
Renārs Puncuļs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Trešdiena |
13:45 |
15:15 |
1.2. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Trešdiena |
15:20 |
16:50 |
3.5. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Ceturtdiena |
13:45 |
15:15 |
4.7. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Ceturtdiena |
15:20 |
16:50 |
2.3. |
Pildas pamatskola |
Pilda, Ludzas novads |
Otrdiena |
14:20 |
15:50 |
1.1. |
Rēzeknes 6. pamatskola |
Kosmonautu iela 6, Rēzekne |
Piektdiena |
12:40 |
15:15 |
Renārs Filimonovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rēzeknes sākumskola | Kaļķu iela 12, Rēzekne | Ceturtdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 6. pamatskola | Kosmonautu iela 6, Rēzekne | Trešdiena | 14:30:00 | 16:05:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 5. pamatskola | Rūpnīcas iela 11, Rēzekne | Trešdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.1. Jaunā | Rēzeknes 2.vidusskola | Pulkveža Brieža iela 29/31, Rēzekne | Otrdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
194Rožupes pamatskola
Diāna Vucāne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Preiļu 1. pamatskola | Daugavpils iela 34, Preiļi, Preiļu novads | Otrdiena | 13:00 | 14:35 |
2.1. jaunā | Preiļu 1. pamatskola | Daugavpils iela 34, Preiļi, Preiļu novads | Otrdiena | 14:45 | 16:20 |
2.1. jaunā | Rožupes pamatskola | Skolas iela 2, Rožupe, Līvānu novads | Trešdiena | 14:00 | 15:35 |
714Riebiņu vidusskola
Valērijs Pastars
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Rudzātu vidusskola | Miera iela 13, Rudzāti, Rudzātu pagasts, Līvānu novads | Trešdiena | 14:30 | 16:00 |
3.5. | Rudzātu vidusskola | Miera iela 13, Rudzāti, Rudzātu pagasts, Līvānu novads | Trešdiena | 16:20 | 17:50 |
2.4. | Riebiņu vidusskola | Liepu iela 21, Riebiņi, Riebiņu pagasts, Preiļu novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
713Rudzātu vidusskola
Valērijs Pastars
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Rudzātu vidusskola | Miera iela 13, Rudzāti, Rudzātu pagasts, Līvānu novads | Trešdiena | 14:30 | 16:00 |
3.5. | Rudzātu vidusskola | Miera iela 13, Rudzāti, Rudzātu pagasts, Līvānu novads | Trešdiena | 16:20 | 17:50 |
2.4. | Riebiņu vidusskola | Liepu iela 21, Riebiņi, Riebiņu pagasts, Preiļu novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
196Salas vidusskola
Baiba Kaļva
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Viesītes vidusskola | Vaļņu iela 7, Viesīte, Jēkabpils novads | Trešdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
2.1. jaunā | Viesītes vidusskola | Vaļņu iela 7, Viesīte, Jēkabpils novads | Trešdiena | 16:00:00 | 17:30:00 |
2.1. jaunā | Jēkabpils Valsts ģimnāzija | R. Blaumaņa iela 21, Jēkabpils, Jēkabpils novads | Ceturtdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
1.1. Jaunā | Salas vidusskola | Skolas iela 3, salas pagasts, Jēkabpils novads | Piektdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
2.1. jaunā | Salas vidusskola | Skolas iela 3, salas pagasts, Jēkabpils novads | Piektdiena | 16:00:00 | 17:30:00 |
842Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola
Raitis Strapcāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola | Skolas iela 13., Sakstagals, Rēzeknes novads | Trešdiena | 16:00 | 18:00 |
1.2. Jaunā | Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola | Skolas iela 13., Sakstagals, Rēzeknes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
1.1. Jaunā | Dricānu vidusskola | Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena | 14:00 | 16:00 |
1.2. Jaunā | Dricānu vidusskola | Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads | Otrdiena | 16:00 | 18:00 |
643Salienes vidusskola
Vitālijs Filipskis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Salienas vidusskola | Centrāles iela 21, Saliena, Salienas pagasts, Augšdaugavas novads | Otrdiena | 13:40:00 | 15:15:00 |
1.1. Jaunā | Daugavpils Iespēju vidusskola | Valkas iela 4A, Daugavpils | Otrdiena | 16:00:00 | 17:35:00 |
4.8. | Daugavpils Iespēju vidusskola | Valkas iela 4A, Daugavpils | Trešdiena | 14:00:00 | 15:35:00 |
837Saskaņas pamatskola
Jekaterina Dudele
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 13:40:00 | 16:35:00 |
1.2. | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 15:05:00 | 16:35:00 |
3.5. | Daugavpils Zinātņu vidusskola | Lāčplēša iela 20, Daugavpils | Pirmdiena | 16:40:00 | 18:10:00 |
Andris Dudels
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 14:05 | 15:35 |
2.4. | Vaboles pamatskola | Vaboles pagasts, Augšdaugavas novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
653Sūnu pamatskola
Iluta Bērziņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Sūnu pamatskola | Skolas iela 1, Kūku pagasts, Jēkabpils novads | Otrdiena | 08:00:00 | 09:20:00 |
3.5. | Jēkabpils 2.vidusskola | Rīgas iela 199, Jēkabpils, Jēkabpils novads | Trešdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
1.2. | Jēkabpils 2.vidusskola | Rīgas iela 199, Jēkabpils, Jēkabpils novads | Ceturtdiena | 16:30:00 | 18:00:00 |
186Špoģu vidusskola
Ilze Platace
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Špoģu vidusskola | Šosejas iela 3, Špoģi, Višķu pagasts, Augšdaugavas novads | Trešdiena | 14:05 | 15:35 |
2.4. | Špoģu vidusskola | Šosejas iela 3, Špoģi, Višķu pagasts, Augšdaugavas novads | Otrdiena | 14:05 | 15:35 |
2.4. | Špoģu vidusskola | Šosejas iela 3, Špoģi, Višķu pagasts, Augšdaugavas novads | Ceturtdiena | 15:45 | 17:10 |
934Sventes vidusskola
Aivars Žurila
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Sventes vidusskola | Daugavpils iela 1a, Svente, Sventes pagasts, Augšdaugavas novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:35 |
4.8. | Sventes vidusskola | Daugavpils iela 1a, Svente, Sventes pagasts, Augšdaugavas novads | Ceturtdiena | 16:35 | 18:10 |
1.1. Jaunā | Ilūkstes Raiņa vidusskola | Raiņa iela 49, Ilūkste, Augšdaugavas novads | Piektdiena | 14:00 | 15:35 |
152Tilžas pamatskola
Guntis Liepiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola | Vidzemes iela 26, Balvi, Balvu pilsēta, LV-4501 | Otrdiena | 15:55 | 17:30 |
1.2. | Tilžas pamatskola | Raiņa iela 15, Tilža, Balvu novads | Piektdiena | 14:00 | 15:35 |
2.4. | Tilžas pamatskola | Raiņa iela 15, Tilža, Balvu novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
180Vaboles pamatskola
Andris Dudels
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Saskaņas pamatskola | Parādes iela 7, Daugavpils | Pirmdiena | 14:05 | 15:35 |
2.4. | Vaboles pamatskola | Vaboles pagasts, Augšdaugavas novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
927Vārkavas pamatskola
Iveta Isajeva
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Līvānu 1.vidusskola | Rīgas iela 101, Līvāni | Piektdiena | 15:30:00 | 17:30:00 |
1.1. Jaunā | Jersikas pamatskola | Skolas iela 2, Jersika, Jersikas pagastā, Līvānu novads | Piektdiena | 13:00:00 | 16:00:00 |
1.1. Jaunā | Vārkavas pamatskola | Skolas iela 4, Vecvārkava, Upmalas pag., Preiļu novads | Otrdiena | 14:00:00 | 16:00:00 |
847Viesītes vidusskola
Baiba Kaļva
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Viesītes vidusskola | Vaļņu iela 7, Viesīte, Jēkabpils novads | Trešdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
2.1. jaunā | Viesītes vidusskola | Vaļņu iela 7, Viesīte, Jēkabpils novads | Trešdiena | 16:00:00 | 17:30:00 |
2.1. jaunā | Jēkabpils Valsts ģimnāzija | R. Blaumaņa iela 21, Jēkabpils, Jēkabpils novads | Ceturtdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
1.1. Jaunā | Salas vidusskola | Skolas iela 3, salas pagasts, Jēkabpils novads | Piektdiena | 14:10:00 | 15:45:00 |
2.1. jaunā | Salas vidusskola | Skolas iela 3, salas pagasts, Jēkabpils novads | Piektdiena | 16:00:00 | 17:30:00 |
161Viļakas Valsts ģimnāzija
Valentīns Keišs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Baltinavas vidusskola | Kārsavas iela 22, Baltinava, Balvu novads | Pirmdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
3.5. | Rekavas vidusskola | Skolas iela 1, Rekova, Šķilbēnu pag. Balvu novads | Trešdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
1.2. | Viļakas vidusskola | Pils iela 11, Viļaka, Balvu novads | Piektdiena | 15:00:00 | 16:35:00 |
173Viļānu vidusskola
Ivars Kļaviņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Maltas vidusskola | Skolas iela 5, Malta, Rēzeknes novads | Otrdiena | 13:45 | 15:20 |
3.5. | Maltas vidusskola | Skolas iela 5, Malta, Rēzeknes novads | Ceturtdiena | 13:45 | 15:20 |
3.5. | Viļānu vidusskola | Rēzeknes iela 1a, Viļāni, Rēzeknes novads | Trešdiena | 14:55 | 16:20 |
203Zilupes vidusskola
Renārs Puncuļs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Trešdiena |
13:45 |
15:15 |
1.2. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Trešdiena |
15:20 |
16:50 |
3.5. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Ceturtdiena |
13:45 |
15:15 |
4.7. |
Zilupes vidusskola |
Skolas iela 1, Zilupe, Ludzas novads |
Ceturtdiena |
15:20 |
16:50 |
2.3. |
Pildas pamatskola |
Pilda, Ludzas novads |
Otrdiena |
14:20 |
15:50 |
1.1. |
Rēzeknes 6. pamatskola |
Kosmonautu iela 6, Rēzekne |
Piektdiena |
12:40 |
15:15 |
63. novada pārvalde (VIDZEME)
137Vadības grupa
Aigars Savickis
Liene Rozenberga
Sandis Kļaviņš
Sandra Luņina
Ieva Vēvere
Kaspars Pidiks
Ulvita Auzāne
Inguna Pastare
570Komplektē jaunsargu grupas
Everita Luksa
Elīna Inita Jakoba
Eva Kauliņa
Madara Ozoliņa
Renāts Seleckis
718Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola
Mārtiņš Jēgers
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola | Dzelmes 5, Raiskums, Raiskuma pagasts, Cēsu novads | Otrdiena | 16:00 | 17:40 |
2.1. jaunā | Straupes pamatskola | "Mazstraupes pils" Straupe, Straupes pagasts, Cēsu novads | Pirmdiena | 14:45 | 16:25 |
208Alūksnes vidusskola
Inese Marķitāne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Alūksnes vidusskola | Glika iela 10, Alūksne | Pirmdiena | 15:10 | 16:45 |
1.2. | Alūksnes vidusskola | Glika iela 10, Alūksne | Pirmdiena | 16:50 | 18:25 |
2.1. jaunā | Alūksnes vidusskola | Glika iela 10, Alūksne | Otrdiena | 15:10 | 16:45 |
2.4. | Alūksnes vidusskola | Glika iela 10, Alūksne | Otrdiena | 16:50 | 18:25 |
3.5. | Alūksnes vidusskola | Glika iela 10, Alūksne | Trešdiena | 15:10 | 16:45 |
3.6. | Alūksnes vidusskola | Glika iela 10, Alūksne | Trešdiena | 16:50 | 18:25 |
281Alojas Ausekļa vidusskola
Arnis Cāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Salacgrīvas vidusskola | "Pērnavas iela 31, Salacgrīva, Limbažu novads" | Otrdiena | 13:40 | 15:10 |
3.5. | Salacgrīvas vidusskola | "Pērnavas iela 31, Salacgrīva, Limbažu novads" | Trešdiena | 13:40 | 15:10 |
3.5. | Alojas Ausekļa vidusskola | Ausekļa iela 1, Aloja, Limbažu novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:10 |
2.4. | Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola | Parka iela 12, Ainaži, Limbažu novads | Piektdiena | 13:10 | 14:40 |
241Amatas pamatskola
Egils Kaimiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Amatas pamatskola | Lielā iela10, Ieriķi, Cēsu novads | Pirmdiena | 14:30 | 16:00 |
2.4. | Jauno Līderu vidusskola | Strautu iela 4, Līgatne, Cēsu novads | Otrdiena | 14:00 | 15:30 |
3.5. | Jauno Līderu vidusskola | Strautu iela 4, Līgatne, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
226Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola
Mareks Rimšāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskola | Skolas iela 2, Ļaudonas pagasts, Madonas novads | Pirmdiena | 14:50 | 16:25 |
3.5. | Liezēres pamatskola | Jaunatnes iela 6, Ozoli, Liezēres pagasts, Madonas novads | Trešdiena | 14:50 | 16:25 |
3.5. | Varakļānu vidusskola | Jaunatnes iela 2, Varakļāni, Varakļānu novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:05 |
231Barkavas pamatskola
Anda Kurmīte
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Praulienas pamatskola | 'Pilsdārzi", Praulienas pagasts, Madonas novads | Trešdiena | 14:00 | 15:30 |
2.1. jaunā | Barkavas pamatskola | Skolas iela 1, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:00 |
3.5. | Madonas pilsētas vidusskola | Valdemāra bulvāris 6, Madona, Madonas novads | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
2.1. jaunā | Madonas pilsētas vidusskola | Valdemāra bulvāris 6, Madona, Madonas novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:30 |
867Bērzaines pamatskola
Jānis Eglītis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Bērzaines pamatskola | Raunas iela 4, Cēsis, Cēsu novads | Otrdiena | 14:00 | 15:30 |
2.1. jaunā | Bērzaines pamatskola | Raunas iela 4, Cēsis, Cēsu novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
Ričards Mūrnieks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Dzelzavas pamatskola | Dzelzavas pils, Dzelzavas pagasts, Madonas novads | Otrdiena | 14:40 | 17:00 |
2.1. jaunā | Cesvaines vidusskola | Madonas iela 1, Cesvaine, Madonas novads | Pirmdiena | 14:00 | 16:20 |
2.1. jaunā | Bērzaunes pamatskola | "Bērzaunes pamatskola,Bērzaunes pagasts, Madonas novads" | Trešdiena | 14:00 | 15:20 |
287Blomes pamatskola
Mārtiņš Latvers
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Grundzāles pamatskola | Tilta iela 6, Grundzāle, Grundzāles pagasts, Smiltenes novads | Trešdiena | 14:00 | 15:35 |
3.5. | Smiltenes vidusskola | Rīgas iela 16c, Smiltene, Smiltenes novads | Otrdiena | 15:00 | 16:35 |
2.4. | Blomes pamatskola | Rīgas iela 16c, Smiltene, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:35 |
276Burtnieku Ausekļa vidusskola
Ojārs Ābols
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Rencēnu pamatskola | Parka iela 1, Rencēni, Rencēnu pagasts, Valmieras novads | Ceturtdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Matīšu pamatskola | Skolas iela 22, Matīši, Matīšu pagasts, Valmieras novads | Trešdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Burtnieku Ausekļa pamatskola | Burtnieku Ausekļa skola, Burtnieku pagasts,Valmieras novads | Otrdiena | 13:30 | 15:05 |
3.6. | Valmieras Valsts ģimnāzija | Leona Paegles iela 40, Valmiera | Otrdiena | 16:00 | 17:40 |
946Cesvaines vidusskola
Ričards Mūrnieks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Dzelzavas pamatskola | Dzelzavas pils, Dzelzavas pagasts, Madonas novads | Otrdiena | 14:40 | 17:00 |
2.1. jaunā | Cesvaines vidusskola | Madonas iela 1, Cesvaine, Madonas novads | Pirmdiena | 14:00 | 16:20 |
2.1. jaunā | Bērzaunes pamatskola | "Bērzaunes pamatskola,Bērzaunes pagasts, Madonas novads" | Trešdiena | 14:00 | 15:20 |
268Cēsu Jaunā vidusskola
Sabīne Širaka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Cēsu Jaunā vidusskola | Piebalgas iela 3, Cēsis | Otrdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Cēsu 2.pamatskola | Gaujas iela 45, Cēsis | Ceturtdiena | 15:00 | 17:00 |
2.1. jaunā | Cēsu Valsts ģimnāzija | Raunas iela 13, Cēsis | Pirmdiena | 16:00 | 18:00 |
734Cēsu 2. pamatskola
Sabīne Širaka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Cēsu Jaunā vidusskola | Piebalgas iela 3, Cēsis | Otrdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Cēsu 2.pamatskola | Gaujas iela 45, Cēsis | Ceturtdiena | 15:00 | 17:00 |
2.1. jaunā | Cēsu Valsts ģimnāzija | Raunas iela 13, Cēsis | Pirmdiena | 16:00 | 18:00 |
245Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Ričards Lauga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Cēsu Pilsetas Pastariņu sākumskola | Raunas iela 7, Cēsis | Ceturtdiena | 14:15 | 15:45 |
2.4. | Rāmuļu pamatskola | Rāmuļi, Vaives pagasts, Cēsu novads | Trešdiena | 15:15 | 16:45 |
2.4. | Cēsu Valsts ģimnāzija | Raunas iela 13, Cēsis | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
266Cēsu Pilsētas vidusskola
Brendens Bahmanis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
3.6. | Cēsu pilsētas vidusskola | Leona Paegles iela 1, Cēsis | Ceturtdiena | 16:00 | 17:45 |
2.4. | Cēsu pilsētas vidusskola | Leona Paegles iela 1, Cēsis | Otrdiena | 16:00 | 17:45 |
2.4. | Cēsu pilsētas vidusskola | Leona Paegles iela 1, Cēsis | Otrdiena | 18:00 | 19:45 |
944Cēsu Valsts ģimnāzija
Ričards Lauga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Cēsu Pilsetas Pastariņu sākumskola | Raunas iela 7, Cēsis | Ceturtdiena | 14:15 | 15:45 |
2.4. | Rāmuļu pamatskola | Rāmuļi, Vaives pagasts, Cēsu novads | Trešdiena | 15:15 | 16:45 |
2.4. | Cēsu Valsts ģimnāzija | Raunas iela 13, Cēsis | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
Sabīne Širaka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Cēsu Jaunā vidusskola | Piebalgas iela 3, Cēsis | Otrdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Cēsu 2.pamatskola | Gaujas iela 45, Cēsis | Ceturtdiena | 15:00 | 17:00 |
2.1. jaunā | Cēsu Valsts ģimnāzija | Raunas iela 13, Cēsis | Pirmdiena | 16:00 | 18:00 |
870Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola
Līga Vabulniece
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola | Pasta iela 26, Ape, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 14:15 | 15:45 |
1.2. Jaunā | Smiltenes novada speciālā pamatskola | Palsmane, Palsmanes pagasts, Smiltenes novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola | Pasta iela 26, Ape, Smiltenes novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Ziemeru pamatskola | Pamatskola, Māriņkalns, Ziemera pagasts, Alūksnes novads | Trešdiena | 13:45 | 15:15 |
873Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija
Jānis Liepkalns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija | Pūces iela 2, Cēsis, Cēsu pilsēta, Cēsu novads | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
2.4. | Krimuldas vidusskola | Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
947Dzelzavas pamatskola
Ričards Mūrnieks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Dzelzavas pamatskola | Dzelzavas pils, Dzelzavas pagasts, Madonas novads | Otrdiena | 14:40 | 17:00 |
2.1. jaunā | Cesvaines vidusskola | Madonas iela 1, Cesvaine, Madonas novads | Pirmdiena | 14:00 | 16:20 |
2.1. jaunā | Bērzaunes pamatskola | "Bērzaunes pamatskola,Bērzaunes pagasts, Madonas novads" | Trešdiena | 14:00 | 15:20 |
238Ērgļu vidusskola
Ēriks Bukovskis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Ērgļu vidusskola | Rīgas iela 10, Ērgļi, Madonas novads | Trešdiena | 15:00 | 16:20 |
3.5. | Ērgļu vidusskola | Rīgas iela 10, Ērgļi, Madonas novads | Trešdiena | 16:30 | 17:50 |
660Gaujienas pamatskola
Aivis Zariņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Smiltenes vidusskola | Dakteru iela 27, Smiltene | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
3.5. | Smiltenes vidusskola | Dakteru iela 27, Smiltene | Trešdiena | 15:10 | 16:40 |
2.4. | Gaujienas Ojāra Vācieša pamatskola | “Gaismas”, Gaujiena, Gaujienas pagasts, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
290Grundzāles pamatskola
Mārtiņš Latvers
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Grundzāles pamatskola | Tilta iela 6, Grundzāle, Grundzāles pagasts, Smiltenes novads | Trešdiena | 14:00 | 15:35 |
3.5. | Smiltenes vidusskola | Rīgas iela 16c, Smiltene, Smiltenes novads | Otrdiena | 15:00 | 16:35 |
2.4. | Blomes pamatskola | Rīgas iela 16c, Smiltene, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:35 |
658Gulbenes novada vidusskola
Lāsma Gabdulļina
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Lejasciema pamatskola | Rīgas iela 20, Lejasciems, Gulbenes novads | Trešdiena | 14:30 | 16:00 |
2.1. jaunā | Lejasciema pamatskola | Rīgas iela 20, Lejasciems, Gulbenes novads | Pirmdiena | 14:30 | 16:00 |
2.1. jaunā | Gulbenes novada vidusskola | Vidus iela 7, Gulbene | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | Gulbenes novada vidusskola | Vidus iela 7, Gulbene | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
723Jauno Līderu vidusskola
Egils Kaimiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Amatas pamatskola | Lielā iela10, Ieriķi, Cēsu novads | Pirmdiena | 14:30 | 16:00 |
2.4. | Jauno Līderu vidusskola | Strautu iela 4, Līgatne, Cēsu novads | Otrdiena | 14:00 | 15:30 |
3.5. | Jauno Līderu vidusskola | Strautu iela 4, Līgatne, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
251Jaunpiebalgas vidusskola
Alvis Rogozins
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Vecpiebalgas vidusskola | Gaismas iela 2, Vecpiebalga, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
2.1. jaunā | Vecpiebalgas vidusskola | Gaismas iela 2, Vecpiebalga, Cēsu novads | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
2.1. jaunā | Jaunpiebalgas vidusskola | Gaujas iela 41, Jaunpiebalga, Cēsu novads | Piektdiena | 13:50 | 15:20 |
725Jura Neikena Dikļu pamatskola
Jēkabs Jānis Gruzdiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Jura Neikena Dikļu pamatskola | "Dikļu skola", Dikļi, Valmieras novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. | Valmieras sākumskola | Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 13:30 | 15:00 |
1.2. | Valmieras sākumskola | Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 15:10 | 16:40 |
3.5. | Valmieras sākumskola | Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 16:50 | 18:20 |
738Kocēnu pamatskola
Eduards Vagalis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valmieras Viestura vidusskola | Viestura aleja 3, Valmiera | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
3.5. | Valmieras Viestura vidusskola | Viestura aleja 3, Valmiera | Pirmdiena | 15:45 | 17:20 |
2.2. jaunā | Kocēnu pamatskola | Alejas iela 2, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads | Piektdiena | 14:00 | 15:35 |
945Krimuldas vidusskola
Jānis Liepkalns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija | Pūces iela 2, Cēsis, Cēsu pilsēta, Cēsu novads | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
2.4. | Krimuldas vidusskola | Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
258Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola
Arnis Cāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Salacgrīvas vidusskola | "Pērnavas iela 31, Salacgrīva, Limbažu novads" | Otrdiena | 13:40 | 15:10 |
3.5. | Salacgrīvas vidusskola | "Pērnavas iela 31, Salacgrīva, Limbažu novads" | Trešdiena | 13:40 | 15:10 |
3.5. | Alojas Ausekļa vidusskola | Ausekļa iela 1, Aloja, Limbažu novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:10 |
2.4. | Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola | Parka iela 12, Ainaži, Limbažu novads | Piektdiena | 13:10 | 14:40 |
259Lādezera pamatsklola
Jānis Bumburs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Limbažu vidusskola | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 15:10 | 16:45 |
2.1. jaunā | Limbažu vidusskola | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 17:00 | 18:35 |
2.1. jaunā | Vidrižu pamatskola | Skolas iela 5, Vidrižu ciems, Vidrižu pagasts, Limbažu novads | Otrdiena | 14:35 | 16:05 |
2.1. jaunā | Lādezera pamatskola | Skolas iela 1, Lādezers, Limbažu pagasts, Limbažu novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
219Lejasciema vidusskola
Lāsma Gabdulļina
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Lejasciema pamatskola | Rīgas iela 20, Lejasciems, Gulbenes novads | Trešdiena | 14:30 | 16:00 |
2.1. jaunā | Lejasciema pamatskola | Rīgas iela 20, Lejasciems, Gulbenes novads | Pirmdiena | 14:30 | 16:00 |
2.1. jaunā | Gulbenes novada vidusskola | Vidus iela 7, Gulbene | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
3.5. | Gulbenes novada vidusskola | Vidus iela 7, Gulbene | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
740Lēdurgas pamatskola
Arta Ozolzīle
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Saulkrastu novada vidusskola | Atpūtas iela 1, Zvejniekciems, Saulkrastu novads | Otrdiena | 16:30 | 18:00 |
2.4. | Saulkrastu novada vidusskola | Atpūtas iela 1, Zvejniekciems, Saulkrastu novads | Otrdiena | 18:00 | 19:30 |
2.4. | Lēdurgas pamatskola | “Skola”, Lēdurga, Lēdurgas pagasts, Siguldas novads | Otrdiena | 14:30 | 16:00 |
872Liepas pamatskola
Valentins Ciguzis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Liepas pamatskola | Rūpnīcas iela 12, Liepa, Priekuļu pagasts, Cēsu novads | Pirmdiena, trešdiena | 14:40 | 16:40 |
2.4. | Liepas pamatskola | Rūpnīcas iela 12, Liepa, Priekuļu pagasts, Cēsu novads | Pirmdiena, trešdiena | 16:40 | 18:40 |
727Limbažu speciālā pamatskola
Rasa Jansone
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Limbažu Valsts ģimnāzija | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 15:30 | 17:30 |
2.1. jaunā | Limbažu novada speciālā pamatskola | Katvaru skola, Katvari, Katvaru pagasts, Limbažu novads | Pirmdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Umurgas pamatskola | Skolas iela 3, Umurga, Limbažu novads | Ceturtdiena | 14:00 | 18:00 |
665Limbažu Valsts ģimnāzija
Rasa Jansone
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Limbažu Valsts ģimnāzija | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 15:30 | 17:30 |
2.1. jaunā | Limbažu novada speciālā pamatskola | Katvaru skola, Katvari, Katvaru pagasts, Limbažu novads | Pirmdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Umurgas pamatskola | Skolas iela 3, Umurga, Limbažu novads | Ceturtdiena | 14:00 | 18:00 |
657Limbažu vidusskola
Jānis Bumburs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Limbažu vidusskola | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 15:10 | 16:45 |
2.1. jaunā | Limbažu vidusskola | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 17:00 | 18:35 |
2.1. jaunā | Vidrižu pamatskola | Skolas iela 5, Vidrižu ciems, Vidrižu pagasts, Limbažu novads | Otrdiena | 14:35 | 16:05 |
2.1. jaunā | Lādezera pamatskola | Skolas iela 1, Lādezers, Limbažu pagasts, Limbažu novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
731Liezēres pamatskola
Mareks Rimšāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskola | Skolas iela 2, Ļaudonas pagasts, Madonas novads | Pirmdiena | 14:50 | 16:25 |
3.5. | Liezēres pamatskola | Jaunatnes iela 6, Ozoli, Liezēres pagasts, Madonas novads | Trešdiena | 14:50 | 16:25 |
3.5. | Varakļānu vidusskola | Jaunatnes iela 2, Varakļāni, Varakļānu novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:05 |
217Lizuma vidusskola
Māris Baranovskis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Lizuma pamatskola |
Lizums, Gulbenes novads |
Ceturtdiena |
14:00 |
15:30 |
1.2. |
Stāķu pamatskola |
“Stāķi 7”, Stradu pagasts, Gulbenes novads |
Trešdiena |
13:30 |
15:00 |
1.2. |
Rankas pamatskola |
Skolas iela 5, Ranka, Gulbenes novads |
Piektdiena |
13:00 |
14:30 |
2.3. |
Stāķu pamatskola |
“Stāķi 7”, Stradu pagasts, Gulbenes novads |
Trešdiena |
15:30 |
17:00 |
222Madonas pilsētas vidusskola
Ērika Jermacāne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Madonas pilsētas vidusskola | Valdemāra bulvāris 6, Madona | Otrdiena | 13:30 | 15:00 |
3.5. | Madonas pilsētas vidusskola | Valdemāra bulvāris 6, Madona | Otrdiena | 15:15 | 16:45 |
Anda Kurmīte
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
3.5. |
Lubānas vidusskola |
Krasta 6, Lubāna, Lubānas pilsēta |
Pirmdiena |
15:00 |
16:35 |
1.1. testa |
Praulienas pamatskola. |
'Pilsdārzi", Praulienas pagasts, Madonas novads |
Trešdiena |
13:50 |
15:25 |
1.2. |
Barkavas pamatskola |
Skolas iela 1,Barkava,Barkavas pagasts,Madonas novads |
Ceturtdiena |
14:00 |
15:35 |
1.2. |
Madonas pilsētas vidusskola |
Valdemāra bulvāris 6, Madona, Madonas novads |
Piektdiena |
13:30 |
15:05 |
3.5. |
Madonas pilsētas vidusskola |
Valdemāra bulvāris 6, Madona, Madonas novads |
Otrdiena |
15:10 |
16:45 |
1.2. |
Madonas pilsētas vidusskola |
Valdemāra bulvāris 6, Madona, Madonas novads |
Otrdiena |
13:30 |
15:05 |
277Matīšu pamatskola
Ojārs Ābols
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Rencēnu pamatskola | Parka iela 1, Rencēni, Rencēnu pagasts, Valmieras novads | Ceturtdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Matīšu pamatskola | Skolas iela 22, Matīši, Matīšu pagasts, Valmieras novads | Trešdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Burtnieku Ausekļa pamatskola | Burtnieku Ausekļa skola, Burtnieku pagasts,Valmieras novads | Otrdiena | 13:30 | 15:05 |
3.6. | Valmieras Valsts ģimnāzija | Leona Paegles iela 40, Valmiera | Otrdiena | 16:00 | 17:40 |
274Mazsalacas vidusskola
Gatis Ceriņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valmieras Pārgaujas sākumskola | Meža iela 12A, Valmiera | Pirmdiena | 14:10 | 15:45 |
3.6. | Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija | Zvaigžņu iela 4, Valmiera | Pirmdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Naukšēnu vidusskola | Naukšēnu vidusskola, Naukšēni, Valmieras novads | Otrdiena | 14:30 | 16:05 |
3.6. | Mazsalacas vidusskola | Parka iela 30, Mazsalaca, Valmieras novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:05 |
868Mālpils novada vidusskola
Paula Dzene
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Stalbes pamatskola | "Iktes", Stalbe, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:05 | 16:25 |
2.1. jaunā | Mālpils vidusskola | Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts | Trešdiena | 15:40 | 17:10 |
1.1. Jaunā | Stalbes pamatskola | "Iktes", Stalbe, Cēsu novads | Ceturtdiena | 13:45 | 15:05 |
269Naukšēnu novada vidusskola
Gatis Ceriņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valmieras Pārgaujas sākumskola | Meža iela 12A, Valmiera | Pirmdiena | 14:10 | 15:45 |
3.6. | Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija | Zvaigžņu iela 4, Valmiera | Pirmdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Naukšēnu vidusskola | Naukšēnu vidusskola, Naukšēni, Valmieras novads | Otrdiena | 14:30 | 16:05 |
3.6. | Mazsalacas vidusskola | Parka iela 30, Mazsalaca, Valmieras novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:05 |
242Nītaures mūzikas un mākslas pamatskola
Egils Skriba
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Zaubes pamatskola | Bērzaines, Zaubes pagasts, Cēsu novads | Trešdiena | 13:30 | 15:00 |
3.5. | Zaubes pamatskola | Bērzaines, Zaubes pagasts ,Cēsu novads | Trešdiena | 15:10 | 16:40 |
3.5. | Nītaures mākslas un mūzikas pamatskola | Nītaures muižas parks, Nītaure, Nītaures pagasts, Cēsu novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
948Palsmanes pamatskola
Samanta Sanda Ozoliņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Smiltenes tehnikums | Kalnamuiža, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
3.5. | Smiltenes tehnikums | Kalnamuiža, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads | Trešdiena | 17:10 | 18:40 |
2.4. | Palsmanes pamatskola | Palsmanes pamatskola, Palsmanes pagasts, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
229Praulienas pamatskola
Anda Kurmīte
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Praulienas pamatskola | 'Pilsdārzi", Praulienas pagasts, Madonas novads | Trešdiena | 14:00 | 15:30 |
2.1. jaunā | Barkavas pamatskola | Skolas iela 1, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:00 |
3.5. | Madonas pilsētas vidusskola | Valdemāra bulvāris 6, Madona, Madonas novads | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
2.1. jaunā | Madonas pilsētas vidusskola | Valdemāra bulvāris 6, Madona, Madonas novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:30 |
248Priekuļu vidusskola
Lauris Bahmanis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Priekuļu vidusskola | Cēsu prospekts 46, Priekuļi, Cēsu novads | Trešdiena | 14:00 | 15:45 |
3.6. | Priekuļu vidusskola | Cēsu prospekts 46, Priekuļi, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:15 | 17:00 |
2.4. | Raunas pamatskola | Skolas iela 1, Rauna, Smiltenes novads | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
510Rankas pamatskola
Māris Baranovskis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Lizuma pamatskola |
Lizums, Gulbenes novads |
Ceturtdiena |
14:00 |
15:30 |
1.2. |
Stāķu pamatskola |
“Stāķi 7”, Stradu pagasts, Gulbenes novads |
Trešdiena |
13:30 |
15:00 |
1.2. |
Rankas pamatskola |
Skolas iela 5, Ranka, Gulbenes novads |
Piektdiena |
13:00 |
14:30 |
2.3. |
Stāķu pamatskola |
“Stāķi 7”, Stradu pagasts, Gulbenes novads |
Trešdiena |
15:30 |
17:00 |
250Raunas vidusskola
Lauris Bahmanis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Priekuļu vidusskola | Cēsu prospekts 46, Priekuļi, Cēsu novads | Trešdiena | 14:00 | 15:45 |
3.6. | Priekuļu vidusskola | Cēsu prospekts 46, Priekuļi, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:15 | 17:00 |
2.4. | Raunas pamatskola | Skolas iela 1, Rauna, Smiltenes novads | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
721Rāmuļu pamatskola
Ričards Lauga
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Cēsu Pilsetas Pastariņu sākumskola | Raunas iela 7, Cēsis | Ceturtdiena | 14:15 | 15:45 |
2.4. | Rāmuļu pamatskola | Rāmuļi, Vaives pagasts, Cēsu novads | Trešdiena | 15:15 | 16:45 |
2.4. | Cēsu Valsts ģimnāzija | Raunas iela 13, Cēsis | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
278Rencēnu pamatskola
Ojārs Ābols
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Rencēnu pamatskola | Parka iela 1, Rencēni, Rencēnu pagasts, Valmieras novads | Ceturtdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Matīšu pamatskola | Skolas iela 22, Matīši, Matīšu pagasts, Valmieras novads | Trešdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Burtnieku Ausekļa pamatskola | Burtnieku Ausekļa skola, Burtnieku pagasts,Valmieras novads | Otrdiena | 13:30 | 15:05 |
3.6. | Valmieras Valsts ģimnāzija | Leona Paegles iela 40, Valmiera | Otrdiena | 16:00 | 17:40 |
943Trikātas pamatskola
Ilze Dille
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Ziemeļvidzemes pamatskola | Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Valmieras novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Valmieras Gaujas krasta vidusskola | Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Trikātas pamatskola | """Gaismaskalns"", Trikātas pagasts, Valmieras novads" | Piektdiena | 14:00 | 16:30 |
825Saulkrastu vidusskola
Arta Ozolzīle
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Saulkrastu novada vidusskola | Atpūtas iela 1, Zvejniekciems, Saulkrastu novads | Otrdiena | 16:30 | 18:00 |
2.4. | Saulkrastu novada vidusskola | Atpūtas iela 1, Zvejniekciems, Saulkrastu novads | Otrdiena | 18:00 | 19:30 |
2.4. | Lēdurgas pamatskola | “Skola”, Lēdurga, Lēdurgas pagasts, Siguldas novads | Otrdiena | 14:30 | 16:00 |
257Salacgrīvas vidusskola
Arnis Cāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Salacgrīvas vidusskola | "Pērnavas iela 31, Salacgrīva, Limbažu novads" | Otrdiena | 13:40 | 15:10 |
3.5. | Salacgrīvas vidusskola | "Pērnavas iela 31, Salacgrīva, Limbažu novads" | Trešdiena | 13:40 | 15:10 |
3.5. | Alojas Ausekļa vidusskola | Ausekļa iela 1, Aloja, Limbažu novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:10 |
2.4. | Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola | Parka iela 12, Ainaži, Limbažu novads | Piektdiena | 13:10 | 14:40 |
950Siguldas pilsētas vidusskola
Jānis Vanags
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Siguldas pilsētas vidusskola | Krišjāņa Barona iela 10, Sigulda | Otrdiena | 14:50 | 16:20 |
2.4. | Siguldas pilsētas vidusskola | Krišjāņa Barona iela 10, Sigulda | Otrdiena | 16:30 | 18:00 |
949Smiltenes novada speciālā pamatskola
Līga Vabulniece
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola | Pasta iela 26, Ape, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 14:15 | 15:45 |
1.2. Jaunā | Smiltenes novada speciālā pamatskola | Palsmane, Palsmanes pagasts, Smiltenes novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola | Pasta iela 26, Ape, Smiltenes novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Ziemeru pamatskola | Pamatskola, Māriņkalns, Ziemera pagasts, Alūksnes novads | Trešdiena | 13:45 | 15:15 |
286Smiltenes tehnikums
Samanta Sanda Ozoliņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Smiltenes tehnikums | Kalnamuiža, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
3.5. | Smiltenes tehnikums | Kalnamuiža, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads | Trešdiena | 17:10 | 18:40 |
2.4. | Palsmanes pamatskola | Palsmanes pamatskola, Palsmanes pagasts, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
285Smiltenes vidusskola
Mārtiņš Latvers
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Grundzāles pamatskola | Tilta iela 6, Grundzāle, Grundzāles pagasts, Smiltenes novads | Trešdiena | 14:00 | 15:35 |
3.5. | Smiltenes vidusskola | Rīgas iela 16c, Smiltene, Smiltenes novads | Otrdiena | 15:00 | 16:35 |
2.4. | Blomes pamatskola | Rīgas iela 16c, Smiltene, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:35 |
Aivis Zariņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Smiltenes vidusskola | Dakteru iela 27, Smiltene | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
3.5. | Smiltenes vidusskola | Dakteru iela 27, Smiltene | Trešdiena | 15:10 | 16:40 |
2.4. | Gaujienas Ojāra Vācieša pamatskola | “Gaismas”, Gaujiena, Gaujienas pagasts, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
869Stalbes pamatskola
Paula Dzene
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Stalbes pamatskola | "Iktes", Stalbe, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:05 | 16:25 |
2.1. jaunā | Mālpils vidusskola | Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts | Trešdiena | 15:40 | 17:10 |
1.1. Jaunā | Stalbes pamatskola | "Iktes", Stalbe, Cēsu novads | Ceturtdiena | 13:45 | 15:05 |
216Stāķu pamatskola
Māris Baranovskis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Lizuma pamatskola |
Lizums, Gulbenes novads |
Ceturtdiena |
14:00 |
15:30 |
1.2. |
Stāķu pamatskola |
“Stāķi 7”, Stradu pagasts, Gulbenes novads |
Trešdiena |
13:30 |
15:00 |
1.2. |
Rankas pamatskola |
Skolas iela 5, Ranka, Gulbenes novads |
Piektdiena |
13:00 |
14:30 |
2.3. |
Stāķu pamatskola |
“Stāķi 7”, Stradu pagasts, Gulbenes novads |
Trešdiena |
15:30 |
17:00 |
720Straupes pamatskola
Mārtiņš Jēgers
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola | Dzelmes 5, Raiskums, Raiskuma pagasts, Cēsu novads | Otrdiena | 16:00 | 17:40 |
2.1. jaunā | Straupes pamatskola | "Mazstraupes pils" Straupe, Straupes pagasts, Cēsu novads | Pirmdiena | 14:45 | 16:25 |
662Strautiņu pamatskola
Dita Pāvuliņa
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. | Strautiņu pamatskola | “Strautiņu pamatskola”, Strautiņi, Alsviķu pagasts, Alūksnes novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
1.2. | Ziemeru pamatskola | Pamatskola, Māriņkalns, Ziemera pagasts, Alūksnes novads | Otrdiena | 14:30 | 16:05 |
Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola | Pasta iela 26, Ape | Trešdiena | 15:00 | 16:35 | |
1.1. | Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskola | Liepna, Liepnas pagasts, Alūksnes novads | Trešdiena | 13:30 | 15:05 |
234Strenču pamatskola
Elīna Kļava
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.4. | Strenču novada pamatskola | Rīgas iela 13, Strenči | Trešdiena | 13:00 | 15:00 |
Terēza Šulca
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Strenču pamatskola | Rīgas iela 13, Strenči, Valmieras novads | Piektdiena | 14:00 | 15:45 |
2.1. jaunā | Strenču pamatskola | Rīgas iela 13, Strenči, Valmieras novads | Piektdiena | 15:45 | 17:20 |
3.5. | Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija | Rūjienas iela 3B, Valka, Valkas novads | Ceturtdiena | 16:45 | 18:15 |
2.1. jaunā | Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija | Rūjienas iela 3B, Valka, Valkas novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
253Umurgas pamatskola
Laila Ozola
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.3. | Umurgas pamatskola | Skolas iela 8A, Umurga | Pirmdiena | 14:50 | 16:20 |
2.3. | Limbažu Valsts ģimnāzija | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 16:30 | 18:05 |
2.3. | Limbažu speciālā pamatskola | Katvari, Katvaru pag | Pirmdiena | 17:00 | 18:30 |
Rasa Jansone
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Limbažu Valsts ģimnāzija | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 15:30 | 17:30 |
2.1. jaunā | Limbažu novada speciālā pamatskola | Katvaru skola, Katvari, Katvaru pagasts, Limbažu novads | Pirmdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Umurgas pamatskola | Skolas iela 3, Umurga, Limbažu novads | Ceturtdiena | 14:00 | 18:00 |
264Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
Ingus Auziņš
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija |
Rūjienas iela 3b, Valka, Valkas nov. |
Ceturtdiena |
15:00 |
16:35 |
2.4. |
Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija |
Rūjienas iela 3b, Valka, Valkas nov. |
Ceturtdiena |
16:55 |
18:30 |
Terēza Šulca
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Strenču pamatskola | Rīgas iela 13, Strenči, Valmieras novads | Piektdiena | 14:00 | 15:45 |
2.1. jaunā | Strenču pamatskola | Rīgas iela 13, Strenči, Valmieras novads | Piektdiena | 15:45 | 17:20 |
3.5. | Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija | Rūjienas iela 3B, Valka, Valkas novads | Ceturtdiena | 16:45 | 18:15 |
2.1. jaunā | Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija | Rūjienas iela 3B, Valka, Valkas novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
716Valmieras sākumskola
Uldis Borskis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. |
Valmieras sākumskola |
Leona Paegles iela 40A, Valmiera |
Pirmdiena |
13:30 |
15:00 |
1.1. |
Valmieras sākumskola |
Leona Paegles iela 40A, Valmiera |
Pirmdiena |
15:10 |
16:40 |
1.2. |
Valmieras sākumskola |
Leona Paegles iela 40A, Valmiera |
Pirmdiena |
16:50 |
18:20 |
2.3. |
Valmieras sākumskola |
Leona Paegles iela 40A, Valmiera |
Pirmdiena |
18:20 |
19:50 |
Jēkabs Jānis Gruzdiņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Jura Neikena Dikļu pamatskola | "Dikļu skola", Dikļi, Valmieras novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. | Valmieras sākumskola | Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 13:30 | 15:00 |
1.2. | Valmieras sākumskola | Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 15:10 | 16:40 |
3.5. | Valmieras sākumskola | Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 16:50 | 18:20 |
232Valmieras 5.vidusskola
Lita Meistere
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valmieras 5.vidusskola | Raiņa iela 3, Valmiera | Pirmdiena | 14:50 | 16:20 |
2.2. jaunā | Valmieras 5.vidusskola | Raiņa iela 3, Valmiera | Pirmdiena | 16:30 | 18:00 |
4.7. | Valmieras 5.vidusskola | Raiņa iela 3, Valmiera | Otrdiena | 16:15 | 17:45 |
942Valmieras Gaujas krasta vidusskola
Ilze Dille
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Ziemeļvidzemes pamatskola | Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Valmieras novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Valmieras Gaujas krasta vidusskola | Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Trikātas pamatskola | """Gaismaskalns"", Trikātas pagasts, Valmieras novads" | Piektdiena | 14:00 | 16:30 |
271Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Gatis Ceriņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valmieras Pārgaujas sākumskola | Meža iela 12A, Valmiera | Pirmdiena | 14:10 | 15:45 |
3.6. | Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija | Zvaigžņu iela 4, Valmiera | Pirmdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Naukšēnu vidusskola | Naukšēnu vidusskola, Naukšēni, Valmieras novads | Otrdiena | 14:30 | 16:05 |
3.6. | Mazsalacas vidusskola | Parka iela 30, Mazsalaca, Valmieras novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:05 |
270Valmieras Pārgaujas sākumskola
Gatis Ceriņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valmieras Pārgaujas sākumskola | Meža iela 12A, Valmiera | Pirmdiena | 14:10 | 15:45 |
3.6. | Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija | Zvaigžņu iela 4, Valmiera | Pirmdiena | 16:00 | 17:35 |
2.4. | Naukšēnu vidusskola | Naukšēnu vidusskola, Naukšēni, Valmieras novads | Otrdiena | 14:30 | 16:05 |
3.6. | Mazsalacas vidusskola | Parka iela 30, Mazsalaca, Valmieras novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:05 |
275Valmieras Valsts ģimnāzija
Ojārs Ābols
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Rencēnu pamatskola | Parka iela 1, Rencēni, Rencēnu pagasts, Valmieras novads | Ceturtdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Matīšu pamatskola | Skolas iela 22, Matīši, Matīšu pagasts, Valmieras novads | Trešdiena | 13:30 | 15:05 |
2.4. | Burtnieku Ausekļa pamatskola | Burtnieku Ausekļa skola, Burtnieku pagasts,Valmieras novads | Otrdiena | 13:30 | 15:05 |
3.6. | Valmieras Valsts ģimnāzija | Leona Paegles iela 40, Valmiera | Otrdiena | 16:00 | 17:40 |
737Valmieras Viestura vidusskola
Eduards Vagalis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Valmieras Viestura vidusskola | Viestura aleja 3, Valmiera | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
3.5. | Valmieras Viestura vidusskola | Viestura aleja 3, Valmiera | Pirmdiena | 15:45 | 17:20 |
2.2. jaunā | Kocēnu pamatskola | Alejas iela 2, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads | Piektdiena | 14:00 | 15:35 |
235Varakļānu vidusskola
Mareks Rimšāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskola | Skolas iela 2, Ļaudonas pagasts, Madonas novads | Pirmdiena | 14:50 | 16:25 |
3.5. | Liezēres pamatskola | Jaunatnes iela 6, Ozoli, Liezēres pagasts, Madonas novads | Trešdiena | 14:50 | 16:25 |
3.5. | Varakļānu vidusskola | Jaunatnes iela 2, Varakļāni, Varakļānu novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:05 |
249Vecpiebalgas vidusskola
Alvis Rogozins
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Vecpiebalgas vidusskola | Gaismas iela 2, Vecpiebalga, Cēsu novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
2.1. jaunā | Vecpiebalgas vidusskola | Gaismas iela 2, Vecpiebalga, Cēsu novads | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
2.1. jaunā | Jaunpiebalgas vidusskola | Gaujas iela 41, Jaunpiebalga, Cēsu novads | Piektdiena | 13:50 | 15:20 |
260Vidrižu pamatskola
Jānis Bumburs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Limbažu vidusskola | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 15:10 | 16:45 |
2.1. jaunā | Limbažu vidusskola | Cēsu iela 28, Limbaži | Trešdiena | 17:00 | 18:35 |
2.1. jaunā | Vidrižu pamatskola | Skolas iela 5, Vidrižu ciems, Vidrižu pagasts, Limbažu novads | Otrdiena | 14:35 | 16:05 |
2.1. jaunā | Lādezera pamatskola | Skolas iela 1, Lādezers, Limbažu pagasts, Limbažu novads | Pirmdiena | 14:00 | 15:35 |
824Zaubes pamatskola
Egils Skriba
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Zaubes pamatskola | Bērzaines, Zaubes pagasts, Cēsu novads | Trešdiena | 13:30 | 15:00 |
3.5. | Zaubes pamatskola | Bērzaines, Zaubes pagasts ,Cēsu novads | Trešdiena | 15:10 | 16:40 |
3.5. | Nītaures mākslas un mūzikas pamatskola | Nītaures muižas parks, Nītaure, Nītaures pagasts, Cēsu novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
941Ziemeļvidzemes pamatskola
Ilze Dille
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Ziemeļvidzemes pamatskola | Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Valmieras novads | Ceturtdiena | 16:00 | 18:00 |
2.1. jaunā | Valmieras Gaujas krasta vidusskola | Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Trikātas pamatskola | """Gaismaskalns"", Trikātas pagasts, Valmieras novads" | Piektdiena | 14:00 | 16:30 |
213Ziemeru pamatskola
Līga Vabulniece
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. Jaunā | Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola | Pasta iela 26, Ape, Smiltenes novads | Ceturtdiena | 14:15 | 15:45 |
1.2. Jaunā | Smiltenes novada speciālā pamatskola | Palsmane, Palsmanes pagasts, Smiltenes novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola | Pasta iela 26, Ape, Smiltenes novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Ziemeru pamatskola | Pamatskola, Māriņkalns, Ziemera pagasts, Alūksnes novads | Trešdiena | 13:45 | 15:15 |
74. novada pārvalde (ZEMGALE)
142Vadības grupa
Kārlis Kalniņš
Maigurs Kalniņš
Helmuts Dežurovs
Liene Deržinska
Lelde Stankeviča
Laura Prūse
Ilze Riteniece
527Komplektē jaunsargu grupas
Edgars Sarbantovičs
Sintija Liekniņa
Ginta Uzule
Daiga Puikevica
Jēkabs Ārents
Andris Trušelis
Keita Motiejūna
Ričards Juzups
Ginta Grantiņa
Vivita Šmite
Anda Dobele
291Aizkraukles novada vidusskola
Gints Kokins
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
3.6. | Aizkraukles vidusskola |
Rūpniecības iela 10, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads. Krasta iela 6, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads |
Pirmdiena, trešdiena | 16:00 | 17:30 |
3.6. | Aizkraukles vidusskola |
Rūpniecības iela 10, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads. Krasta iela 6, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads |
Otrdiena, ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
3.6. | Aizkraukles vidusskola |
Rūpniecības iela 10, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads. Krasta iela 6, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads |
Otrdiena, ceturtdiena | 17:30 | 19:00 |
Sintija Skromāne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Aizkraukles vidusskola | Rūpniecības iela 10, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads | "Otrdiena, ceturtdiena" | 16:00 | 17:30 |
1.2. | Aizkraukles vidusskola | Rūpniecības iela 10, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads | "Otrdiena, ceturtdiena" | 17:30 | 19:00 |
1.2. | Aizkraukles vidusskola | Rūpniecības iela 10, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, Aizkraukles novads | "Pirmdiena, trešdiena" | 16:00 | 17:30 |
962Aizupes pamatskola
Laura Koteļeņeca
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Šķibes pamatskola | Skolas ielā 3, Nākotnē, Glūdas pagastā, Jelgavas novadā, LV 3040 | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Aizupes pamatskola | "Aizupes skola", Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads, LV-3003 | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Aizupes pamatskola | "Aizupes skola", Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads, LV-3003 | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
Aija Rusiņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola | Meiju ceļš 9, Jelgava | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. | Mežinieku pamatskola | Skolas iela 2, Jaunbērze, Dobeles novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Aizupes pamatskola | Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
955Auces vidusskola
Andris Pērkons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Dobele | Gaurata iela 8, Dobele, Dobeles novads | Otrdiena | 15:40 | 17:05 |
3.6. | Dobele | Gaurata iela 8, Dobele, Dobeles novads | Otrdiena | 17:10 | 18:35 |
3.6. | Auces vidusskola | Jura Mātera iela 11, Auce, Dobeles novads | Pirmdiena | 15:20 | 16:45 |
502Baldones vidusskola
Edgars Barkovs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Baldones vidusskola |
Iecavas iela 2, Baldone, Baldones pilsēta |
Otrdiena |
17:00 |
18:30 |
751Bauskas 2. vidusskola
Juris Grīslītis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Vecsaules pamatskola | Vecsaule, Vecsaules pagasts, Bauskas novads | Ceturtdiena | 13:55 | 15:55 |
2.1. jaunā | Pilsrundāles vidusskola | "Rundāles pagasts,Bauskas novads" | Pirmdiena | 14:50 | 16:20 |
2.1. jaunā | Bauskas 2. vidusskola | Dārza iela 9, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 14;30 | 16:00 |
Normunds Burmistrovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Pilsrundāles vidusskola | Pilsrundāle, Rundāles pag., Bauskas nov. | Pirmdiena | 17:00 | 18:45 |
1.1. Jaunā | Bauskas 2.vidusskola | Dārza iela 9, Bauska | Otrdiena | 17:00 | !8:45 |
1.1. Jaunā | Vecsaules pamatskola | Vecsaule, Vecsaules pag., Bauskas nov. | Trešdiena | 17:00 | !8:45 |
762Bauskas Bērnu un Jauniešu centrs
Raivis Naumovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
3.5. | Bauskas bērnu un jauniešu centrs | Rīgas iela-8, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
4.8. | Bauskas bērnu un jauniešu centrs | Rīgas iela-8, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Otrdiena | 17:00 | 18:30 |
3.6. | Bauskas bērnu un jauniešu centrs | Rīgas iela-8, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
Andīna Naumova
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Bauskas Bērnu un jauniešu centrs | Rīgas iela 8, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Pirmdiena | 13:30 | 15:00 |
1.2. | Bauskas Bērnu un jauniešu centrs | Rīgas iela 8, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Bauskas Bērnu un jauniešu centrs | Rīgas iela 8, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Ceturtdiena | 14:30 | 16:00 |
752Bārbeles Pamatskola
Juris Grīslītis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Vecsaules pamatskola | Vecsaule, Vecsaules pagasts, Bauskas novads | Ceturtdiena | 13:55 | 15:55 |
2.1. jaunā | Pilsrundāles vidusskola | "Rundāles pagasts,Bauskas novads" | Pirmdiena | 14:50 | 16:20 |
2.1. jaunā | Bauskas 2. vidusskola | Dārza iela 9, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 14;30 | 16:00 |
876Bebru pamatskola
Maija Zeilāne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Bebru pamatskola | Bebru pagasts, Aizkraukles novads | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
2.4. | Bebru pamatskola | Bebru pagasts, Aizkraukles novads | Pirmdiena | 15:10 | 16:40 |
2.4. | Kokneses pamatskola-attīstības centrs | Kokneses pagasts, Aizkraukles novads | Trešdiena | 15:40 | 17:00 |
972Codes vidusskola
Rolands Rudzis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Skaistkalnes vidusskola | Skolas iela 5, Skaistkalne, Skaistkalnes pagasts, Bauskas novads | Trešdiena | 15.00 | 16.30 |
1.1. Jaunā | Codes vidusskola | Code, Codes pagasts, Bauskas novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
1.2. | Iecavas vidusskola | Skolas iela 37, Iecava, Iecavas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 17.00 | 18.30 |
759Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolas kopmītnes
Andris Pērkons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Dobele | Gaurata iela 8, Dobele, Dobeles novads | Otrdiena | 15:40 | 17:05 |
3.6. | Dobele | Gaurata iela 8, Dobele, Dobeles novads | Otrdiena | 17:10 | 18:35 |
3.6. | Auces vidusskola | J. Mātera iela 11, Auce, Dobeles novads | Pirmdiena | 15:20 | 16:45 |
970Engures vidusskola
Kaspars Randohs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola | Skolas iela 10, Kandava, Tukuma novads | Pirmdiena | 13:30 | 15:50 |
2.4. | Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola | Skolas iela 10, Kandava, Tukuma novads | Trešdiena | 14:30 | 15:50 |
1.2. | Engures vidusskola | Skolas iela 7, Engure, Engures novads | Ceturtdiena | 15:10 | 16:30 |
309Griķu pamatskola
Kārlis Černajs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Griķu pamatskola | Ceraukste, Ceraukstes pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 13:45 | 15:20 |
2.4. | Uzvaras pamatskola | Sporta iela 3, Uzvara, Gailīšu pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 15:40 | 17:10 |
2.4. | Īslīces pamatskola | Skolas iela 16, Bērzi, Īslīces pagasts, Bauskas novads | Otrdiena | 14:30 | 16:00 |
891Iecavas vidusskola
Emīls Klāsups
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Iecavas vidusskola | Raiņa iela 3, Iecava, Iecavas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 16:00 | 18:00 |
3.6. | Iecavas vidusskola | Raiņa iela 3, Iecava, Iecavas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 18:00 | 20:00 |
1.2. | Iecavas vidusskola | Raiņa iela 3, Iecava, Iecavas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 14:00 | 16:00 |
Rolands Rudzis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Skaistkalnes vidusskola | Skolas iela 5, Skaistkalne, Skaistkalnes pagasts, Bauskas novads | Trešdiena | 15.00 | 16.30 |
1.1. Jaunā | Codes vidusskola | Code, Codes pagasts, Bauskas novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
1.2. | Iecavas vidusskola | Skolas iela 37, Iecava, Iecavas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 17.00 | 18.30 |
322Ikšķiles vidusskola
Andris Juškāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Ikšķiles vidusskola | Skolas iela 2, Ikšķile, Ikšķiles pilsēta, Ogres novads | Trešdiena | 15:00 | 17:00 |
3.6. | Ogres meža tehnikums | Meža prospekts 13, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.4. | Ogres meža tehnikums | Meža prospekts 13, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 17:30 | 19:00 |
Matīss Viļumsons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ikšķiles vidusskola | Skolas iela 2, Ikšķile, Ikšķiles pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
1.1. Jaunā | Ogres 1.vidusskola | Zinību iela 3, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.1. jaunā | Ogres 1.vidusskola | Zinību iela 3, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 17:30 | 19:00 |
308Īslices vidusskola
Kārlis Černajs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Griķu pamatskola | Ceraukste, Ceraukstes pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 13:45 | 15:20 |
2.4. | Uzvaras pamatskola | Sporta iela 3, Uzvara, Gailīšu pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 15:40 | 17:10 |
2.4. | Īslīces pamatskola | Skolas iela 16, Bērzi, Īslīces pagasts, Bauskas novads | Otrdiena | 14:30 | 16:00 |
971Jaunogres vidusskola
Gunita Reināne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Jaunogres vidusskola/vai ogres 1.vsk | Mālkalnes prospekts 43, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Jaunogres vidusskola komplektē | Mālkalnes prospekts 43, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 15:00 | 16:30 |
1.1. Jaunā | Jaunogres vidusskola komplektē | Mālkalnes prospekts 43, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
835Jelgavas Centra pamatskola
Diāna Eglīte
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Jelgavas Centra pamatskola | Uzvaras iela 10, Jelgava, Jelgavas novads | Otrdiena | 14:00 | 15:30 |
1.2. | Jelgavas Centra pamatskola | Uzvaras iela 10, Jelgava, Jelgavas novads | "Otrdiena, trešdiena" | 16:00 | 17:30 |
1.2. | Jelgavas Centra pamatskola | Uzvaras iela 10, Jelgava, Jelgavas novads | "Otrdiena, trešdiena" | 18:00 | 19:30 |
671Jelgavas Pārlielupes pamatskola
Anastasija Strogonova
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. |
Jelgavas Pārlielupes pamatskola |
Loka maģistrāle 29, Jelgava |
Pirmdiena |
15:30 |
17:00 |
1.2. |
Jelgavas 4.vidusskola |
Akmeņu iela 1, Jelgava |
Otrdiena |
15:00 |
16:20 |
2.1. testa |
Jelgavas 4.vidusskola |
Akmeņu iela 1, Jelgava |
Otrdiena |
16:30 |
17:50 |
964Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
Žanna Matvijuka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija | Sarmas iela 2, Jelgava, Jelgavas novads | Pirmdiena | 14:40 | 16:05 |
2.4. | Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija | Sarmas iela 2, Jelgava, Jelgavas novads | Otrdiena | 14:40 | 16:05 |
2.4. | Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija | Sarmas iela 2, Jelgava, Jelgavas novads | Ceturtdiena | 14:40 | 16:05 |
761Jelgavas Valsts ģimnāzija
Romāns Krapausks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Jelgavas Valsts ģimnāzija | Mātera iela 44. Jelgava, Jelgavas novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
3.5. | Jelgavas Valsts ģimnāzija | Mātera iela 44. Jelgava, Jelgavas novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
3.5. | Jelgavas Valsts ģimnāzija | Mātera iela 44. Jelgava, Jelgavas novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
695Jelgavas 4. vidusskola
Anastasija Strogonova
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Jelgavas 4.vidusskola | Akmeņu iela 1, Jelgava | Pirmdiena | 14:35 | 16:00 |
2.1. jaunā | Jelgavas 4.vidusskola | Akmeņu iela 1, Jelgava | Pirmdiena | 16:05 | 17:30 |
2.2. jaunā | Jelgavas 4.vidusskola | Akmeņu iela 1, Jelgava | Otrdiena | 16:05 | 17:30 |
Matīss Buls
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Jelgavas 4. sākumskola | Pulkveža Oskara Kalpaka iela 34, Jelgava, Jelgavas novads | Otrdiena | 15:00 | 16:40 |
1.1. Jaunā | Jelgavas 4. sākumskola | Pulkveža Oskara Kalpaka iela 34, Jelgava, Jelgavas novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:40 |
1.1. Jaunā | Jelgavas 4. sākumskola | Pulkveža Oskara Kalpaka iela 34, Jelgava, Jelgavas novads | "Pirmdiena, trešdiena" | 15:00 | 16:40 |
953Jelgavas pamatskola "Valdeka"-attīstības centrs
Sindija Eiduka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Lazdiņas privātā pamatskola „Punktiņš” | J. Asara iela 12, Jelgava, Jelgavas novads | Pirmdiena | 16:00 | 17:30 |
1.2. | Jelgavas pamatskola "Valdeka"-attīstības centrs | Institūta iela 4, Jelgava | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
1.2. | Jelgavas pamatskola "Valdeka"-attīstības centrs | Institūta iela 4, Jelgava | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
973Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Aija Rusiņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola | Meiju ceļš 9, Jelgava | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. | Mežinieku pamatskola | Skolas iela 2, Jaunbērze, Dobeles novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Aizupes pamatskola | Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
965Jumpravas pamatskola
Mārtiņš Noviks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Jumpravas pamatskola | Ozolu iela 14, Jumprava, Jumpravas pagasts, Ogres novads | Otrdiena | 15:40 | 17:10 |
1.2. | Seces pamatskola | Torņa iela 1, Sece, Seces pagasts, Aizkraukles novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
1.2. | Jumpravas pamatskola | Ozolu iela 14, Jumprava, Jumpravas pagasts, Ogres novads | Otrdiena | 14:00 | 15:30 |
877Kokneses pamatskola - attīstības centrs
Maija Zeilāne
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Bebru pamatskola | Bebru pagasts, Aizkraukles novads | Otrdiena | 15:10 | 16:40 |
2.4. | Bebru pamatskola | Bebru pagasts, Aizkraukles novads | Pirmdiena | 15:10 | 16:40 |
2.4. | Kokneses pamatskola-attīstības centrs | Kokneses pagasts, Aizkraukles novads | Trešdiena | 15:40 | 17:00 |
952Lazdiņas privātā pamatskola „Punktiņš”
Sindija Eiduka
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Lazdiņas privātā pamatskola „Punktiņš” | J. Asara iela 12, Jelgava, Jelgavas novads | Pirmdiena | 16:00 | 17:30 |
1.2. | Jelgavas pamatskola "Valdeka"-attīstības centrs | Institūta iela 4, Jelgava | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
1.2. | Jelgavas pamatskola "Valdeka"-attīstības centrs | Institūta iela 4, Jelgava | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
975Lēdmanes pamatskola
Igors Siliņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Lēdmanes pamatskola | Lēdmane, Lēdmanes pagasts, Ogres novads | Otrdiena, ceturtdiena | 14:00 | 16:00 |
1.1. Jaunā | Madlienas vidusskola | Madliena, Madlienas pagasts, Ogres novads | Trešdiena | 14:00 | 15:00 |
1.1. Jaunā | Madlienas vidusskola | Madliena, Madlienas pagasts, Ogres novads | Trešdiena | 15:00 | 16:00 |
951Lielvārdes vidusskola
Iveta Atte
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Lielvārdes pamatskola | Avotu iela 2, Lielvārde, Lielvārdes pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 14.00 | 16.00 |
1.1. Jaunā | Lielvārdes pamatskola | Avotu iela 2, Lielvārde, Lielvārdes pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 16.00 | 18.00 |
1.1. Jaunā | Lielvārdes vidusskola | Gaismas iela 17, Lielvārde, Lielvārdes pilsēta, Ogres novads | Trešdiena | 15.00 | 17.00 |
757Lielvircavas pamatskola
Edgars Lulbergs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Lielvircavas pamatskola | Lielvircavas iela 4, Lielvircava, Platones pagasts, Jelgavas novads | Trešdiena | 16:00 | 17:35 |
3.6. | Lielvircavas pamatskola | Lielvircavas iela 4, Lielvircava, Platones pagasts, Jelgavas novads | Trešdiena | 18:00 | 19:35 |
1.1. Jaunā | Lielvircavas pamatskola | Lielvircavas iela 4, Lielvircava, Platones pagasts, Jelgavas novads | Pirmdiena | 16:00 | 17:30 |
976Madlienas vidusskola
Igors Siliņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Lēdmanes pamatskola | Lēdmane, Lēdmanes pagasts, Ogres novads | Otrdiena, ceturtdiena | 14:00 | 16:00 |
1.1. Jaunā | Madlienas vidusskola | Madliena, Madlienas pagasts, Ogres novads | Trešdiena | 14:00 | 15:00 |
1.1. Jaunā | Madlienas vidusskola | Madliena, Madlienas pagasts, Ogres novads | Trešdiena | 15:00 | 16:00 |
774Mežinieku pamatskola
Aija Rusiņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola | Meiju ceļš 9, Jelgava | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. | Mežinieku pamatskola | Skolas iela 2, Jaunbērze, Dobeles novads | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Aizupes pamatskola | Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
875Ogres 1. vidusskola
Matīss Viļumsons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ikšķiles vidusskola | Skolas iela 2, Ikšķile, Ikšķiles pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
1.1. Jaunā | Ogres 1.vidusskola | Zinību iela 3, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.1. jaunā | Ogres 1.vidusskola | Zinību iela 3, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 17:30 | 19:00 |
959Ogres Centra pamatskola
Gunvaldis Kalva
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ogres Centra pamatskola | Meža prospekts 14a, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Otrdiena | 13:15 | 14:40 |
1.2. | Ogres Centra pamatskola | Meža prospekts 14a, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Otrdiena | 14:45 | 16:10 |
2.4. | Ogres Centra pamatskola | Meža prospekts 14a, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Otrdiena | 16:15 | 17:40 |
956Ogres tehnikums
Andris Juškāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
2.4. | Ikšķiles vidusskola | Skolas iela 2, Ikšķile, Ikšķiles pilsēta, Ogres novads | Trešdiena | 15:00 | 17:00 |
3.6. | Ogres meža tehnikums | Meža prospekts 13, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 16:00 | 17:30 |
2.4. | Ogres meža tehnikums | Meža prospekts 13, Ogre, Ogres pilsēta, Ogres novads | Ceturtdiena | 17:30 | 19:00 |
669Ozolnieku vidusskola
Jānis Ozoliņš
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ozolnieku vidusskola | Jelgavas iela 35, Ozolnieki, Jelgavas novads | Pirmdiena | 13:00 | 14:30 |
2.4. | Ozolnieku vidusskola | Jelgavas iela 35, Ozolnieki, Jelgavas novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Ozolnieku vidusskola | Jelgavas iela 35, Ozolnieki, Jelgavas novads | Otrdiena | 15:00 | 16:30 |
310Pilsrundāles vidusskola
Juris Grīslītis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Vecsaules pamatskola | Vecsaule, Vecsaules pagasts, Bauskas novads | Ceturtdiena | 13:55 | 15:55 |
2.1. jaunā | Pilsrundāles vidusskola | "Rundāles pagasts,Bauskas novads" | Pirmdiena | 14:50 | 16:20 |
2.1. jaunā | Bauskas 2. vidusskola | Dārza iela 9, Bauska, Bauskas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 14;30 | 16:00 |
Normunds Burmistrovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Pilsrundāles vidusskola | Pilsrundāle, Rundāles pag., Bauskas nov. | Pirmdiena | 17:00 | 18:45 |
1.1. Jaunā | Bauskas 2.vidusskola | Dārza iela 9, Bauska | Otrdiena | 17:00 | !8:45 |
1.1. Jaunā | Vecsaules pamatskola | Vecsaule, Vecsaules pag., Bauskas nov. | Trešdiena | 17:00 | !8:45 |
802Pūres pamatskola
Aivis Štemmers
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Pūres pamatskola | "Skola", Pūres pagasts, Tukuma novads | Trešdiena | 13:15 | 14:40 |
2.1. jaunā | Pūres pamatskola | "Skola", Pūres pagasts, Tukuma novads | Trešdiena | 14:40 | 16:05 |
2.4. | Pūres pamatskola | "Skola", Pūres pagasts, Tukuma novads | Ceturtdiena | 14:40 | 16:05 |
966Seces pamatskola
Mārtiņš Noviks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.2. jaunā | Jumpravas pamatskola | Ozolu iela 14, Jumprava, Jumpravas pagasts, Ogres novads | Otrdiena | 15:40 | 17:10 |
1.2. | Seces pamatskola | Torņa iela 1, Sece, Seces pagasts, Aizkraukles novads | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
1.2. | Jumpravas pamatskola | Ozolu iela 14, Jumprava, Jumpravas pagasts, Ogres novads | Otrdiena | 14:00 | 15:30 |
299Skaistkalnes vidusskola
Rolands Rudzis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Skaistkalnes vidusskola | Skolas iela 5, Skaistkalne, Skaistkalnes pagasts, Bauskas novads | Trešdiena | 15.00 | 16.30 |
1.1. Jaunā | Codes vidusskola | Code, Codes pagasts, Bauskas novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
1.2. | Iecavas vidusskola | Skolas iela 37, Iecava, Iecavas pilsēta, Bauskas novads | Trešdiena | 17.00 | 18.30 |
961Šķibes pamatskola
Laura Koteļeņeca
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Šķibes pamatskola | Skolas ielā 3, Nākotnē, Glūdas pagastā, Jelgavas novadā, LV 3040 | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Aizupes pamatskola | "Aizupes skola", Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads, LV-3003 | Otrdiena | 15:30 | 17:00 |
1.1. Jaunā | Aizupes pamatskola | "Aizupes skola", Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads, LV-3003 | Trešdiena | 15:30 | 17:00 |
960Staļģenes vidusskola
Sandis Konovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Staļģenes vidusskola | Skolas iela 2, Staļģene, Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads | Trešdiena | 16:00 | 17:30 |
2.1. jaunā | Staļģenes vidusskola | Skolas iela 2, Staļģene, Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads | Trešdiena | 17:30 | 19:00 |
2.4. | Staļģenes vidusskola | Skolas iela 2, Staļģene, Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads | Ceturtdiena | 19:00 | 21:30 |
974Tukuma 2. vidusskola
Angelika Šedlere
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Tukuma 2. vidusskola | Spartaka iela 2, Tukums, Tukuma novads | Pirmdiena | 15:30 | 17:00 |
2.1. jaunā | Tukuma 2. vidusskola | Spartaka iela 2, Tukums, Tukuma novads | Trešdiena | 15:00 | 16:30 |
2.4. | Tukuma 2. vidusskola | Spartaka iela 2, Tukums, Tukuma novads | Trešdiena | 16:40 | 18:00 |
978Tukuma Raiņa valsts ģimnāzija
Agnese Ulanova
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Tukuma Raiņa valsts ģimnāzija | Spartaka iela 2a, Tukums, Tukuma novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. | Tukuma Raiņa valsts ģimnāzija | Spartaka iela 2a, Tukums, Tukuma novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
1.2. | Tumes pamatskola | Tumes pamatskola,Tume, Tumes pag., Tukuma nov | Trešdiena | 14:00 | 15:35 |
979Tumes pamatskola
Agnese Ulanova
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Tukuma Raiņa valsts ģimnāzija | Spartaka iela 2a, Tukums, Tukuma novads | Pirmdiena | 15:00 | 16:30 |
1.2. | Tukuma Raiņa valsts ģimnāzija | Spartaka iela 2a, Tukums, Tukuma novads | Ceturtdiena | 14:00 | 15:30 |
1.2. | Tumes pamatskola | Tumes pamatskola,Tume, Tumes pag., Tukuma nov | Trešdiena | 14:00 | 15:35 |
675Uzvaras pamatskola
Kārlis Černajs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Griķu pamatskola | Ceraukste, Ceraukstes pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 13:45 | 15:20 |
2.4. | Uzvaras pamatskola | Sporta iela 3, Uzvara, Gailīšu pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 15:40 | 17:10 |
2.4. | Īslīces pamatskola | Skolas iela 16, Bērzi, Īslīces pagasts, Bauskas novads | Otrdiena | 14:30 | 16:00 |
954Vecsaules pamatskola
Normunds Burmistrovs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Pilsrundāles vidusskola | Pilsrundāle, Rundāles pag., Bauskas nov. | Pirmdiena | 17:00 | 18:45 |
1.1. Jaunā | Bauskas 2.vidusskola | Dārza iela 9, Bauska | Otrdiena | 17:00 | !8:45 |
1.1. Jaunā | Vecsaules pamatskola | Vecsaule, Vecsaules pag., Bauskas nov. | Trešdiena | 17:00 | !8:45 |
513Vecumnieku vidusskola
Klāvs Zaļkalns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Vecumnieku vidusskola | Rīgas iela 24, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 14:10 | 15:40 |
3.6. | Vecumnieku vidusskola | Rīgas iela 24, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads | Pirmdiena | 15:50 | 17:20 |
4.8. | Vecumnieku vidusskola | Rīgas iela 24, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads | Ceturtdiena | 15:30 | 17:00 |
85. novada pārvalde (RĪGA)
147Vadības grupa
Sergejs Fomenko
Aleksandrs Terentjevs
Juris Šinkūns
Andris Grīvans
Māra Runce
Dina Sīmane
Laura Bramane
Kārlis Garokalns
Andris Baumanis
Līga Apšvalka
Aiga Strautniece
878Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Mārtiņš Velps
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
2.1. jaunā | Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola | Maskavas iela 197, Rīga | Trešdiena | 16:00 | 17:45 |
Maigurs Kubaks
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. jaunā | Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola | Maskavas iela 178, Rīga | Trešdiena | 16:00 | 17:35 |
Gļebs Pavlovskis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. jaunā |
Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola |
Maskavas iela 197, Rīga |
Trešdiena |
16:00 |
17:35 |
628Ādažu vidusskola
Armands Nukševics
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.4. |
Ādažu Vidusskola |
Ādaži, Gaujas iela 30 |
Otrdiena |
17:00 |
18:35 |
Kristīne Oliņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Ādažu sākumskola | Attekas iela 16, Ādaži | Trešdiena | 18:00 | 19:30 |
361Babītes vidusskola
Valters Garjāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.1. Jaunā | Babītes vidusskola | Jūrmalas iela 17, Piņķi | Ceturtdiena | 16:30 | 18:00 |
Annija Bitere Strokša
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. jaunā | Babītes vidusskola | Jūrmalas iela 17, Piņķi, Mārupes novads | Ceturtdiena | 15.30 | 17:15 |
903Baložu vidusskola
Elīna Bulāne
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. Jaunā |
Baložu vidusskola |
Skolas iela 6, Baloži, Ķekavas novads |
Trešdiena |
17:00 |
18:45 |
900Berģu Mākslas un mūzikas pamatskola
Jūlija Kampuse
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Berģu Mākslas un mūzikas pamatskola |
Skolas iela 8, Upesciems, Ropažu novads |
Trešdiena |
16:00 |
17:30 |
777Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas skolēnu pils"
Aldis Rocēns
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.1. jaunā |
Rīgas Skolēnu pils |
Krišjāņa Barona 99, Rīga |
Pirmdiena |
16:30 |
18:05 |
Jānis Venškevics
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rīgas Skolēnu Pils | Krišjāņa Barona 99, Rīga | Pirmdiena | 16:30 | 18:05 |
896Daugmales pamatskola
Ēriks Ābele
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Daugmales pamatskola | "Daugmale, Daugmales pag., Ķekavas novads" | Pirmdiena | 15:15 | 16:45 |
901Jūrmalas Majoru vidusskola
Vita Olga Kronberga
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Jūrmalas Majoru vidusskola |
Rīgas iela 3, Jūrmala |
Trešdiena |
16:00 |
17:30 |
990Jūrmalas Mežmalas pamatskola
Mihails Kameņeckis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbību norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. | Jūrmalas Mežmalas pamatskola | Rūpniecības iela 13, Jūrmala, LV-2016 | Otrdiena | 16:00 | 17:35 |
892Jūrmalas Pumpuru vidusskola
Kristīne Putniņa
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.4. |
Jūrmalas Pumpuru vidusskola |
Kronvalda iela 8, Jūrmala, LV-2008 |
Trešdiena |
16:30 |
18:00 |
906Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Guntars Lorencs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Jūrmalas Valsts ģimnāzija |
Raiņa iela 55, Jūrmala |
Otrdiena |
17:00 |
18:30 |
879Friča Brīvzemnieka pamatskola
Roberts Jakovičs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.2. | Friča Brīvzemnieka pamatskola | Zeļļu iela 4, Rīga | Otrdiena | 16:00 | 17:30 |
907Mārupes pamatskola
Monta Rudzīte
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Mārupes pamatskola |
Viskalnu iela 7, Tīraine, Mārupes novads |
Otrdiena |
17:00 |
18:45 |
Rinalds Kokorēvičs
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Mārupes Pamatskola | Viskalnu iela 7, Tīraine, Mārupes novads | Trešdiena | 16:45 | 18:30 |
984Mežciema pamatskola
Roberts Nerings
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
2.4. | Mežciema pamatskola | Hipokrāta iela 31, Rīga | Trešdiena | 16:30 | 18:05 |
Aiga Šmite
983Pamatskola BŪSIM
Emīlija Gudermane
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Pamatskola BŪSIM | Andreja Saharova iela 35,Rīga | Trešdiena | 18:00 | 19:35 |
904Ķekavas vidusskola
Ieva Šteinalte
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Ķekavas vidusskola |
Gaismas iela 9, Ķekava, Ķekavas novads |
Trešdiena |
16:00 |
17:45 |
992Rīgas 6. vidusskola
Arvis Krūmiņš
898Rīgas 1. Kristīgā pamatskola
Salvis Lozda
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Rīgas 1. Kristīgā pamatskola |
Augusta Deglava 3, Rīga |
Trešdiena |
17:00 |
18:45 |
991Rīgas 9. vidusskola
Kaspars Baltanovs
633Rīgas 41. vidusskola
Dina Sīmane
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.2. jaunā |
Rīgas 41. vidusskola |
Slokas iela 49a, Rīga |
Ceturtdiena |
17:00 |
18:30 |
Ilona Leismane
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
3.5. |
Rīgas 41.vidusskola |
Slokas iela 49A, Rīga |
Ceturtdiena |
17:00 |
18:45 |
494Rīgas 45. vidusskola
Normunds Gailums
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.4. |
Rīgas 45. Vidusskola |
Gaujas iela 23, Rīga |
Trešdiena |
18:00 |
19:35 |
Dace Tomsone
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Rīgas 45. vidusskola |
Ropažu iela 34, Rīga |
Trešdiena |
16:00 |
17:30 |
Kristiāna Mickēviča
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Rīgas 45. vidusskola |
Ropažu iela 34. Rīga |
Trešdiena |
16:00 |
17:45 |
980Rīgas 47. vidusskola
Kārlis Gabrāns
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rīgas 47. vidusskola | Skaistkalnes iela 7, Rīga | Trešdiena | 17:00 | 18:45 |
390Rīgas 49. vidusskola
Andris Skanis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
3.6. |
Rīgas 49.vidusskola |
Krišjāņa Valdemāra iela 65, Rīga |
Ceturtdiena |
17:30 |
19:00 |
491Rīgas 64. vidusskola
Daiga Jurševska
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. Jaunā |
Rīgas 64. vidusskola | Ūnijas iela 93, Rīga | Trešdiena | 17:00 | 18:35 |
902Rīgas 75. vidusskola
Aleksandrs Olehnovičs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Rīgas 75. vidusskola |
Ogres iela 10, Rīga |
Trešdiena |
17:00 |
18:45 |
985Rīgas 80. vidusskola
Olafs Andersons
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rīgas 80. vidusskola | Andromedas gatve 11, Rīga | Trešdiena | 17:00 | 18:35 |
981Rīgas 84. vidusskola
Jānis Knipšis
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | 84. vidusskola | Lielvārdes iela 141 | Piektdiena | 18:00 | 19:35 |
982Rīgas 85. pamatskola
Monika Lazdiņa
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rīgas 85. pamatskola | Purvciema iela 23a | Trešdiena | 18:00 | 19:30 |
Juris Ernests Cauna
389Rīgas 93. vidusskola
Alīna Valdmane
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.4. |
Rīgas 93. vidusskola |
Sesku iela 72, Rīga |
Otrdiena |
16:00 |
17:35 |
828Rīgas Angļu ģimnāzija
Jānis Lapss
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Rigas Angļu ģimnāzija |
Zvardes iela 1, Rīga |
Otrdiena |
16:30 |
18:05 |
989Rīgas Anniņmuižas vidusskola
Lelde Mieze
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Rīgas Anniņmuižas vidusskola | Kleistu iela 14, Rīga | Trešdiena | 16:00 | 17:45 |
745Rīgas Hanzas vidusskola
Lauma Zeiļa
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.1. jaunā |
Rīgas Hanzas vidusskola |
Grostonas iela 5, Rīga |
Otrdiena |
16:30 |
18:15 |
493Rīgas Imantas vidusskola
Īrisa Mandeika
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Rīgas Imantas vidusskola |
Kurzemes prospekts 158, Rīga |
Otrdiena |
16:00 |
17:30 |
899Rīgas Iļģuciema pamatskola
Ramona Hatamcova
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.1. jaunā |
Iļģuciema pamatskola |
Dzirciema iela 109, Rīga |
Otrdiena |
16.00 |
17.30 |
393Rīgas Juglas vidusskola
Elīna Mālniece
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.2. jaunā |
Juglas vidusskola |
Malienas iela 89, Rīga |
Otrdiena |
17:00 |
18:35 |
880Rīgas Lietuviešu vidusskola
Jānis Kalvāns
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. |
Rīgas Lietuviešu vidusskola |
Bultu iela 5, Prūšu iela 32, Rīga |
Trešdiena |
16:00 |
17:45 |
994Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
Rūdolfs Sebastians Subbota
497Rīgas Pļavnieku pamatskola
Jānis Eglis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
3.6. |
Rīgas Pļavnieku pamatskola |
Jāņa Grestes iela 14, Rīga |
Pirmdiena |
17:00 |
18:35 |
335Rīgas Teikas vidusskola
Gunārs Strazdiņš
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.4. |
Rīgas Teikas vidusskola |
Aizkraukles iela 14, Rīga |
Trešdiena |
17:00 |
18:30 |
327Salaspils pamatskola
Agnese Keiša
Mācību grupas līmenis | Mācību vietas nosaukums | Mācību vietas, adrese | Nodarbības norises diena | laiks no | laiks līdz |
---|---|---|---|---|---|
1.1. Jaunā | Salaspils pamatskola | Skolas iela 6, Salaspils, Salaspils novads | Ceturtdiena | 17:00 | 18:45 |
829Rīgas Sarkandaugavas pamatskola
Ārija Prūse
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
3.5. |
Rīgas Sarkandaugavas pamatskola |
Sliežu iela 23, Rīga |
Pirmdiena |
17:00 |
18:30 |
993Ropažu vidusskola
Sandra Tuča
328Ulbrokas vidusskola
Aigars Zvanskis
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.4. |
Ulbrokas vidusskola |
Vālodzes, Stopiņu pagasts, Ropažu novads |
Ceturtdiena |
16:00 |
18:00 |
881Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ēriks Grinbergs
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
1.2. jaunā |
Ziemeļvalstu ģimnāzija |
Paula Lejiņa iela 12, Rīga |
Trešdiena |
17:00 |
18:30 |
Pēteris Šamšuro
Mācību grupas līmenis |
Mācību vietas nosaukums |
Mācību vietas, adrese (iela, Nr., pilsēta, novads) |
Nodarbības norises diena |
laiks no |
laiks līdz |
2.1. jaunā |
Ziemeļvalstu ģimnāzija |
Paula Lejiņa iela 12, Rīga |
Ceturtdiena |
16:00 |
17:30 |