Jaunsargi piedalījās Baltijas karavīru 10. Ziemas sporta spēles

Pasākumi
Starptautiskā sadarbība
Informāciju sagatavoja
Jaunsardzes centra sabiedrisko attiecību speciālista p.i.

No 23. līdz 26. janvārim Cēsīs un Valmierā norisinājās Baltijas karavīru 10. Ziemas sporta spēles.

Sacensību programmā jaunsargiem bija paredzēta dalība šādās disciplīnas – sacensības distanču slēpošanā ar individuālo staru, biatlons un jauktā komandu stafete.

Šogad Latvijas jaunsargu komandu sacensībās pārstāvēja jaunsargi no 3. novada pārvaldes – Artūrs Filips Igaviņš, Bruno Bilāns, Adrians Stepe, Līva Salmiņa, Dārta Šķēle, Lāsma Marta Beķere, Mārcis Glāznieks, Matīss Salminš, Leo Bilāns, Amanda Jozepa, Alise Plāte un Kerija Krēmere.

24. janvārī sacensību atklāšanas dienā Valmieras Olimpiskajā centrā jaunsargiem bija iespēja vērot hokeja spēli starp Latvijas Bruņoto spēku komandu ar Igaunijas karavīru komandu.

25. janvārī notika distanču slēpošana. Lai arī laika apstākļi nebija paši labākie, tas netraucēja gūt labus rezultātus jaunsargiem. Puišiem vecākajā grupā (16-18 g.v.) pirmo vietu izcīnīja B. Bilans un otrā vietu – A. F. Igaviņš. Meitenēm vecākajā grupā pirmajā vietā L. M. Beķere, trešajā vietā – D. Šķēle.

Savukārt jaunākās grupas puiši (12-15 g.v.) palika nepārspēti un sīvā cīņā izcīnīja visas trīs godalgotās vietas. Pirmajā vietā M. Glāznieks, otrajā – M. Salmiņš, L. Bilāns. Meitenēm – uz pjedestāla 2. pakāpiena kāpa A. Plāte.

Dienas otrajā pusē norisinājās biatlona sacensības. Puišu vecākajā grupā nepārspēts palika A. F. Igaviņš, bet trešajā ierindojās A. Stepe. Meiteņu vecākajā grupā otro vietu izcīnīja D. Šķēle, trešo vietu – L. M. Beķere. Puišu jaunākajā grupā nepārspēts ar pirmo vietu palika M. Glāznieks, otro vietu izcīnīja M. Salmiņš. Savukārt meiteņu jaunākajā grupā otro vietu izcīnīja A. Plāte.

26. janvārī Ziemas sporta spēļu noslēgumā tiek dots starta šāviens jaukto komandu sacensībām, kur Latvijas jaunsargi atkal kāpj un goda pjedestāla. Vecākajā grupā zelta (L. M. Beķere, D. Šķēle, A. F. Igaviņš un B. Bilāns) un sudraba medaļas (startēja A. Jozepa, L. Salmiņa, A. Stepe un L. Bilāns), bet jaunākajā grupā – zelta medaļas (K. Krēmere, A. Plāte, M. Glāznieks, M. Salmiņš).

Paldies Jaunsardzes centram par atbalstu gatavojoties sacensībām!