Ikšķiles novadā notiks Jaunsardzes centra darbinieku un karavīru sanāksme

19.05.2022
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
JC sabiedrisko attiecību speciāliste

21. un 22. maijā Turkalnē, Ikšķiles novadā notiks Jaunsardzes centra darbinieku un karavīru sanāksme un sporta spēles, ar mērķi pārrunāt Jaunsardzes centra aktualitātes un veicināt pozitīvu komunikāciju starp dažādām Jaunsardzes centra struktūrvienībām.

21. maijā  plkst. 11:30 sanāksmi atklās Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece un Jaunsardzes centra direktors pulkvežleitnants Aivis Mirbahs. No 12:00 līdz 13:30 tiks pārrunātas valsts aizsardzības mācības un Jaunsargu programmas aktualitātes un mācību procesa organizēšana, kā arī pasākumi, kas saistīti ar Jaunsardzes 30 gadadienu. Savukārt no plkst. 14:30 līdz 19:00 notiks dažādas komandas sporta spēļu sacensības.

22. maijā no plkst. 9:00 līdz 12:00 norisināsies komandas stafete “Komandā ir spēks”. Plkst. 13:30 sāksies noslēguma apbalvošanas ceremonija, kurā Jaunsardzes centra darbiniekus un karavīrus  sveiks Nacionālo bruņoto spēku virsseržants Edgars Joksts-Bogdanovs un 2020. gada vasaras olimpisko spēļu čempions, basketbolists Agnis Čavars.

Jau ziņots, Jaunsardzes centra darbības mērķis ir veicināt Latvijas jaunatnes iesaisti visaptverošā valsts aizsardzībā un izpratni par to, tai skaitā, veicināt jaunatnes pilsonisko apziņu un patriotismu, izglītot jaunatni valsts aizsardzības jomā, kā arī attīstīt jaunatnes fizisko sagatavotību un visaptverošai valsts aizsardzībai nepieciešamās iemaņas.


Informāciju sagatavoja:
Jaunsardzes centra
Plānošanas un izglītības departamenta
Valsts aizsardzības mācības nodaļas sabiedrisko
attiecību speciāliste
Katrīna Tiltiņa
Tālrunis +371 67335389.
E-pasts: katrina.tiltina@jc.gov.lv