Talsos norisināsies “Jaunsardzes kausa biatlonā 2022” otrais posms

28.03.2022
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
JC sabiedrisko attiecību speciāliste

25. martā, Talsu sporta hallē norisināsies jaunsargu biatlona sacensību “Jaunsardzes kauss biatlonā 2022” otrais posms. Sacensības organizē Latvijas Biatlona federācija sadarbībā ar Jaunsardzes centru un Talsu novada pašvaldību.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies 48 jaunsargs, kuri startēs dažādās vecuma grupās. Šajā sacensību posmā galvenokārt piedalīsies jaunsargi no Kurzemes, Zemgales un Rīgas reģioniem.

Jau ziņots, ka “Jaunsardzes kauss biatlonā 2022” ik gadu tiek aizvadīts divos posmos. Šogad pirmais sacensību posms norisinājās janvāra otrajā pusē Madonā, Sporta un atpūtas centrā “Smeceres sils”, un kopumā tajā piedalījās 125 dalībnieks, no kuriem 71 dalībnieks pārstāvēja Jaunsardzi.

Biatlona sacensību mērķis ir popularizēt biatlonu bērnu un jauniešu vidū, kā arī dot iespēju startēt ikvienam jaunsargam un izjust sacensību spriedzi, sacenšoties gan ar citiem vienaudžiem, gan jaunsargiem. Vienlaikus šāds pasākums ir laba iespēja jaunsargiem pārbaudīt savu izturību un šaušanas prasmi tādos apstākļos, kādi ikdienas jaunsargu nodarbībās nav sastopami. Līdzīgi kā pirmajā sacensību posmā, šo sacensību noslēgumā tiks noskaidroti un apbalvoti labākie biatlonisti Jaunsardzes dalībnieku vidū.

Jaunsardzes kauss biatlonā tiek organizēts ievērojot aktuālos MK noteikumus Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Informāciju sagatavoja:
Jaunsardzes centra
Plānošanas un izglītības departamenta
Jaunsardzes nodaļas
vecākā eksperte metodiskajos jautājumos/sporta metodiķe 
Sintija Tīruma

Tālrunis +371 67335389
E-pasts: sintija.tiruma@jc.gov.lv