Jaunsargu instruktori cels savu kvalifikāciju mācību semināros

30.12.2022
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
JC sabiedrisko attiecību speciāliste

Jaunsardzes centra organizētie mācību semināri jaunsargu instruktoriem notiks 2023.g. janvārī Saldus tehnikumā un NBS Militārajā poligonā “Mežaine”.

No 2. līdz 5. janvārim kvalifikācijas seminārs (A, B, C) Saldus tehnikumā. 

No 2. līdz 9. janvārim kvalifikācijas seminārs paplašinātā pirmā palīdzība Saldus tehnikumā.

No 4. līdz 11. janvārim nodarbību sagatavošanas un vadīšanas kurss Mežainē.

Kopumā semināros, kas norisināsies Saldus tehnikumā plāno piedalīties 94 jaunsargu instruktori (A, B, C) kursā, kurā apgūs zināšanas un prasmes darbam ar jauniešiem un 72 jaunsargu instruktori paplašinātās pirmās palīdzības kursā iegūstot zināšanas un prasmes paplašinātās pirmās palīdzības sniegšanā un pasniegšanā.

Savukārt nodarbību sagatavošanas un vadīšanas kursā NBS Militārajā poligonā “Mežaine” paredzēta 36 jaunsargu instruktoru dalība, kuru apgūstot tiek iegūtas prasmes un iemaņas nodarbību sagatavošanā un vadīšanā, lai pēc mācību kursa apgūšanas, instruktori spētu realizēt patstāvīgas, drošas, plānotas un kvalitatīvas nodarbības jaunsargiem un VAM izglītojamajiem.

Pēc kursu apgūšanas jaunsargu instruktoriem būs zināšanas, prasmes un iemaņas par Jaunsargu interešu izglītības programmu un VAM īstenošanu un mācību procesu nodrošināšanu.

Jau ziņots, ka Jaunsardzes centrs instruktoru seminārus organizē divas reizes gadā – janvārī un augustā.  Jaunsargu instruktoru kvalifikācijas celšanas mācību semināri tiek organizēti, lai instruktori iegūtu jaunas zināšanas un celtu savu kvalifikāciju, organizētu un vadītu kvalitatīvas un drošas nodarbības jaunsargiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunsardzes centra

Plānošanas un izglītības departamenta

Valsts aizsardzības mācības nodaļas sabiedrisko

attiecību speciāliste

Aiva Priedīte - Tirziņa

Tālrunis +371 67335389.

e-pasts: aiva.priedite@jc.gov.lv