Jaunsargi sasniedz izcilus rezultātātus Baltijas karavīru ziemas sporta spēlēs

17.01.2020
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
Sabiedrisko attiecību speciālists

Laikā no 7.līdz 9.janvārim Priekuļu slēpošanas un biatlona trasē notika Baltijas karavīru Ziemas sporta spēles. Jauniešu grupās Latviju parstāvēja Jaunsardzes centra 3.novada nodaļas jaunsargi instruktoru Lāsmas Gabdulļinas un Jurija Kokina vadībā.

8.01. jaunieši sacentās individuāli.

Biatlonā jauniešiem uzvarēja Arvis Arvīds Jekimovs no Vecpiebalgas, otrais Reiko Hussars no Igaunijas, bet trešo vietu dalīja Mārtiņš Lipskis no Priekuļiem un Georgs Narusks no Igaunijas. Jaunietēm uzvarēja Lukrecija Daugirdaite no Lietuvas, otrā Kima Krūmiņa no Madonas, trešā Marija Kresik no Lietuvas.

Pārliecinoši rezultāti bija krosa distancē, kas aizstāja slēpošanu. Jaunietēm Latvijai viss goda pjedestāls: 1.-Jolanta Pence, 2.- Gerda Asnāte Berkolde, 3.-Elizabete Galvāne, visas no Lejasciema. Jauniešiem uzvarēja Kristjas Soks no Igaunijas, otrais Artūrs Filips Igaviņš no Lejasciema, trešais Silvestrs Švauksts no Madonas.

09.01. notika Mix stafetes, katrā komandā startēja viens zēns un viena meitene.

Biatlonā 1.vieta Latvijas 1.komandai (A.A.Jekimovs, K.Krūmiņa), 2.vieta Igaunijas 1.komandai, 3.vieta Igaunijas 2.komandai. Tālāk sekoja Latvijas 2. un 3. komanda, tad pārējās viesu komandas.

Krosā asa cīna starp Latvijas komandām. Uzvarēja Latvijas 3.komanda (E.Galvāne, J.Kubuliņš), 2.vietas Latvijas 1.komandai (J.Pence, A.F.Igaviņš) un 3 vieta Latvijas 2.komandai (G.A.Berkolde, S.Švauksts). Iagaunijas komandas nespēja iesaistīties cīņā par medaļām, bet Lietuva šajā disciplīnā nepiedalījās.

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunsardzes centra

3. novada nodaļa