Jaunsargi kļūst par Lietuvas čempioniem virves vilkšanā telpās!

23.03.2020
Starptautiskā sadarbība
Informāciju sagatavoja
Jaunsardzes centra sabiedrisko attiecību speciāliste

2020. gada 7. martā Lietuvas Republikā, Jonavā notika Lietuvas atklātais čempionāts virves vilkšanā telpās. Latviju pārstāvēja Jaunsardzes centra 2. novada nodaļas Jēkabpils jaunsargu komanda. Komandā startēja 8 jaunsargi no Jēkabpils 3.vidusskolas un 1 jaunsargs no Krustpils novada Sūnu pamatskolas.

Lai sagatavotos sacensībām un tehniski pareizi startētu, nepieciešami ilgstoši treniņi. Jaunieši trenējās Jēkabpils 3. vidusskolas sporta zālē mācību gada garumā, divas reizes nedēļā un tas palīdzēja fināla cīņā izcīnīt uzvaru Lietuvas atklātajā čempionātā virves vilkšanā telpās.

Man, kā jaunsargu instruktoram un komandas trenerim, ir liels prieks redzēt jaunsargus apvienojam spēkus izšķirošajai cīņai.

Latvijas Republikas Jaunsardzes centra 2. novada nodaļas Jēkabpils jaunsargu vienības jaunsargu komanda kļuva par 2020.gada Lietuvas čempioniem virves vilkšanā telpās jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem. Apsveicu!

Paldies Jaunsardzes centram un Jēkabpils 3. vidusskolai par atbalstu. Liels paldies jauniešiem par izturību un ieguldīto darbu.


Informāciju sagatavoja:

Jaunsardzes centra

2. novada nodaļas

jaunsargu instruktors Normunds Pastars