"Pulkveža J.Dalbiņa kauss" noslēdzies - uzvar Dobeles jaunsargi!

10/02/2019
Pasākumi
Information prepared by
Jaunsardzes centra Plānošanas un organizācijas departamenta Plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists

Šā gada 29.septembrī Bauskā, Bauskas Valsts ģimnāzijas teritorijā, kurā norisinājās sacensību pirmais posms, un Bauskas pilskalna apkārtnē, kur norisinājās otrais posms, tika aizvadīts "Pulkveža J.Dalbiņa kauss".

Šoreiz sacensībās piedalījās kopumā astoņas komandas, pa vienai komandai no Dobeles, Iecavas, Siguldas, Tukuma, Rīgas, Aizkraukles un divas komandas no Smiltenes. Katrā komandā startēja astoņi jaunsargi, taču komandas bija ieradušās ar rezerves dalībniekiem, tādēļ kopumā sacensības pulcēja vairāk kā 70 jaunsargus.

 Sacensības sastāvēja no 2 daļām.  Pirmajā daļā dalībniekiem vajadzēja apliecināt savas ieroču lietošanas prasmes un izpildīt šaušanas vingrinājumu, bet 2.daļā komandas, ar 15 minūšu intervālu, viena pēc otras startēja aptuveni 5 km garā, militarizētā šķēršļu trasē, kur dalībniekiem nācās apliecināt ne tikai ātrumu un izturību, bet arī spēju savstarpēji sastrādāties un būt saliedētai kā komandai. Trasē kopumā bija izvietotas 11 dažādu uzdevumu stacijas, ar kurām veiksmīgi tika galā visas komandas, taču labākie rezultāti un čempionu tituls šoreiz tika Dobeles jaunsargiem, instruktora Andra Pērkona vadībā.


Lasi vairāk: "Bauskas Dzīve"

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunsargu instruktors

Raivis Naumovs